» » » Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у Чернівцях
Інформація
 • Переглядів: 900
 • Автор: Moderator
 • Дата: 17-06-2013, 17:56
17-06-2013, 17:56

Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у Чернівцях

Категорія: Навігація / Новини

17 червня 2013 року в управлінні освіти Чернівецької міської ради перебувала делегація освітян Вижницького району Чернівецької області в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа».

Роботу управління освіти презентувала начальник управління В.С.Малишевська, яка ознайомила присутніх  із досвідом роботи щодо готовності до запровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної середньої освіти. Г.М.Поштар, голова міського профспілкового комітету працівників освіти закцентувала увагу присутніх на проблемі соціального захисту вчителя як запоруку успішного впровадження освітніх реформ. Аудиторія схвально сприйняла досвід роботи управління та отримала вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Делегація відвідала гімназії № 7, 23, спеціалізовану загальноосвітню школу № 41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента та ліцей №4  (директори С.Г.Рудько, Т.Г.Мінакова, Л.П.Цуркан, М.Й.Починок). Проведення екскурсій шкільними кабінетами, ігровими кімнатами, спортивними залами та рекреаціями викликали неабияке зацікавлення в присутніх. Велась жива співбесіда гостей з дирекцією, педагогічними колективами та управлінцями щодо запровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

Основна увага під час зустрічі приділялась важливим питанням:

· створення сприятливих умов для вивчення учнями 2 класу «Сходинок до інформатики», учнями 5 класу «Інформатики» та другої іноземної мови;

· ознайомлення з особливостями змісту та методикою викладання даних предметів за новими програмами;

· використання здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховному процесі;

· активне впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у початковій школі;

· взаємоузгодженість вимог школи й батьків щодо виховання й розвитку дитини.

Обмін досвідом між освітянами Вижниччини та м. Чернівці привів до висновку, що нові Державні стандарти початкової, базової та повної загальної освіти є необхідною потребою й вимогою сьогодення.

Учасники Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» наголосили про актуальність та важливість її проведення, відзначили високий рівень організації заходу та висловили щиру подяку всім організаторам.

Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у ЧернівцяхВсеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у ЧернівцяхВсеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у ЧернівцяхВсеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у ЧернівцяхВсеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у ЧернівцяхВсеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у ЧернівцяхВсеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у ЧернівцяхВсеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа» у Чернівцях

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше