» » » «Кожен несе відповідальність за свою ділянку роботи»
Інформація
  • Переглядів: 1188
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-06-2013, 16:59
17-06-2013, 16:59

«Кожен несе відповідальність за свою ділянку роботи»

Категорія: Навігація / Новини

На цьому наголосив сьогодні директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер під час що понеділкової апаратної наради-навчання.

Як і зазвичай, апаратну нараду Михайло Йозефович розпочав з детального аналізу минулого робочого тижня.

«На минулому тижні розпочала роботу 2-га сесія школи кадрового резерву. Слухачі школи 3 дні продуктивно та результативно працювали, освоїли нові знання та практичні навички.

У мене є пропозиція провести детальний відбір слухачів школи кадрового резерву. Необхідно поспілкуватися зі всіма потенційними директорами, проаналізувати їхню готовність чи не готовність обіймати посаду керівника навчального закладу.

Загалом, школа існує, працює та знаходиться на моєму особистому контролі», – констатував директор Департаменту.

Також, Михайло Бауер розповів про те, що відбулося засідання комітету Верховної ради України, проведено звіт кафедри іноземних мов Інституту післядипломної педагогічної освіти, відкриття наметового табору, а також відкриття табору «Перлина гір» у с.Банилів-Підгірний Сторожинецького району.

«Варто відзначити, що сама ідея існування табору з спеціальними групами надзвичайно позитивна. Що мається на увазі: діти з шкіл-інтернатів оздоровлюються разом з хворими дітьми. Таку форму роботи дуже добре оцінюють батьки і самі відпочиваючі. Я переконаний, що діти з особливими потребами повинні оздоровлювати в першу чергу, адже для них це вкрай необхідно.

Хочу зауважити, що після відвідування багатьох таборів я зробив висновок – варто покращувати виховну роботу, потрібно створювати дітям настрій, влаштовувати цікаві заходи та подорожі. І це, в першу чергу, залежить від старшого вихователя», – підкреслив директор Департаменту.

Михайло Йозефович вкотре закцентував увагу апарату на покращенні ситуації щодо статистичних показників на рівні держави: «Це питання знаходиться на моєму контролі. Кожен працівник, відповідальний за ту чи іншу ділянку роботи, повинен подати мені алгоритм покращення ситуації щодо статистики. Ви маєте розробити різні плани, дорожні карти, в яких будуть окреслені шляхи вирішення нагальних проблем щодо цього питання».

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту зазначив, що цей робочий тиждень буде не менш важливим та насиченим, ніж минулий. Тому закликав всіх працівників до плідної і натхненної праці.

У ході апаратної наради розглядалося питання "Про організацію навчально-виховного процесу, аналіз мережі гуртків, в тому числі на базі ЗНЗ та шкіл-інтернатів” за 2012-2013н/р.», доповідав директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Петро Плешко.

Як доповів Петро Денисович, навчальний процес в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проводиться за напрямками:

початково-технічний;

спортивно-технічний;

предметно-технічний

художньо-технічний.

Станом на 31 травня 2013 року в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді працює 42 гуртки, в яких навчається 612 учнів (в 2010/2011 н.р. – 38 гуртків 608 учнів, в 2011/2012 н.р. – 40 гуртків 613 учнів).

Навчально-виховний процес в Центрі забезпечують 22 педагоги (в тому числі 7 сумісників), 11 із них удостоєні педагогічних звань та нагород:

Заслужений працівник освіти – 1чол.;

"Відмінник освіти” – 5 чол.;

Медаль О.Сухомлинського – 1 чол.;

Нагрудний знак А.Макаренко – 1 чол.;

Премія О.Поповича – 3 чол.;

Два керівники гуртків удостоєні звань "Майстер спорту”.

Гурткові заняття проводяться як безпосередньо на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, так і на базі навчальних закладів м. Чернівців:

гімназії №2 – гурток інформатики "Біт ” , керівник гуртка Спориніна Т.Т.,

ЗОШ №28 – гуртки "Юних економістів ”, керівник гуртка Новіков С.Л.; "Юних дизайнерів ”, керівник гуртків Новікова Л.П.,

ЗОШ №24 – гурток "Юний дослідник ”, керівник гуртка Зоріна Т.М.,

Фото-, відео гурток "Веселка” працює на базі Великокучурівської ЗОШ Сторожинецького р-ну, керівник гуртка Терлецький В.К.

На виконання рішення Крайових зборів керівників системи освіти Чернівецької області "Сьогодення і перспективи реформування дошкільної та початкової освіти на Буковині” (29 серпня 2011р.) в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відкрито в березні 2012р. дві групи гуртка "Умілі рученята ” на базі ДНЗ №18, керівник гуртка Дутчак Т.О.

З метою розширення мережі технічних гуртків та залучення до навчання в них дітей з особливими потребами з січня 2012р. організовано роботу гуртків на базі інтернатних закладів:

гурток "Умілі руки” на базі спеціальної ЗОШ №3, керівник гуртків Плотнікова І.Д.(15 вихованців);

гуртки "Столяр конструктор” (керівник гуртка Козьмуляк І.В.) та "Моделювання іграшок та сувенірів” (керівник Хмель Г.О.) на базі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 (32 вихованці).

До навчання у гуртках на базі відповідних лабораторій обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (автотрасового моделювання, керівник гуртків Токарюк В.В., "Юний конструктор”, керівник гуртка Грищенко О.С., гурток кераміки, керівник гуртка Дутчак Т.О., "Юних дизайнерів”, керівник гуртка Шах М.С., гуртків інформаційних технологій, керівники гуртків Рибалка Л.А. та Чижевська К.Г.) залучені учні обласного навчально-реабілітаційного центру №1 для слабочуючих дітей (24 вихованці).

З вересня 2012р. на базі новоствореного закладу "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей ” – відкрито гурток "Юний фізик ”, керівник гуртка Москалик В.М.

Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді постійно співпрацює з фізичним факультетом Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Науковці проводять практичні заняття в фізичних лабораторіях з метою залучення уваги дітей і юнацтва до науково-технічних проблем, виявлення обдарованої молоді, розвиток їхніх творчих здібностей, популяризації знань про Всесвіт, а також підвищення інтересу до видатних учених, які залишили помітний слід у розвитку фізики та космонавтики. Традиційно молоді науковці Інституту Термоелектрики проводять лекції для вихованців вищого рівня навчання радіотехнічного гуртка та "Основи робототехніки”. Студенти Індустріального коледжу отримують кваліфіковану практичну та теоретичну підготовку від керівників гуртків Нагорного В.М. та Нікуліци В.Г. щодо виготовлення елементів робототехніки на основі програмованих мікропроцесорів. Також налагоджена співпраця з Політехнічним коледжом.

Заняття проводиться в лабораторіях та класах, які відповідають вимогам навчально-виховного процесу. Всі навчальні приміщення забезпечені Інтернетом, який використовується в навчальному процесі.

Належним чином обладнана лабораторія інформаційних технологій.

В Центрі побудована автотраса, яка використовується для занять в гуртках автотрасового моделювання та проведення змагань.

У дворі обладнана площадка для тренування картингістів.

На базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з метою популяризації науково-технічної творчості, пошуку та підтримки обдарованих дітей проводяться різноманітні конкурси, змагання, виставки, фестивалі, круглі столи.

В цьому навчальному році було проведено 14 обласних заходів в яких прийняли участь 909 гуртківців області.

Повиний звіт додається:

За результатами апаратної наради-навчання Михайло Бауер дав доручення відповідальним працівникам.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше