Інформація
  • Переглядів: 1827
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-06-2013, 12:33
17-06-2013, 12:33

Літні предметні школи

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 17 червня 2013 року, в рамках угоди про співпрацю Інституту післядипломної освіти Чернівецької області з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "АЙСЕК в Україні" розпочала роботу школа олімпійського резерву  з англійської мови. В урочистому відкритті взяли участь: Емілія Бабин – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; Світлана Куриш - завідувач кафедри методики викладання філологічних дисциплін ІППОЧО; Ольга Осовська - методист з виховної роботи ІППО ЧО.

З вітальним словом до присутніх звернулась Емілія Петрівна, яка зазначила, що відповідно до соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича робота з обдарованою молоддю є прерогативою у реформуванні освіти України. На колегії Міністерства заступник міністра освіти і науки України Борис Жебровський особливо, акцентував увагу на поєднанні відпочинку та роботи з обдарованими дітьми з усіх предметів.

Світлана Михайлівна зауважила, що у Чернівецькій області планується проведення шкіл олімпійського резерву з усіх предметів інваріантної складової навчальних планів. Так, як у Чернівецькій області є можливість створити таку школу з англійської мови в зв’язку з тим, що є вчителі з Мексики та Китаю –це є волонтери, які працюють за власної доброї волі. Тому нам дуже приємно, що така школа відкрилась сьогодні на базі Інституту післядипломної освіти Чернівецької області і протягом двох тижнів найкращі учні з англійської мови будуть мати можливість спілкуватись з носіями мови, створюватимуть різні проекти.

В роботі школи беруть участь учні навчальних закладів міста Чернівці, Сторожинецького та Кіцманського районів. Волонтери з Китаю та Мексики проводитимуть заняття.  АЙСЕК – міжнародна організація, що об’єднує молодь зі 113 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які мають велике бажання змінювати світ на краще. Координатори школи: Світлана Куриш  та Ольга Осовська.

Літні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школиЛітні предметні школи

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше