Інформація
  • Переглядів: 1549
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-05-2013, 12:30
31-05-2013, 12:30

Хто вірить в казку – будуть вражені!!!

Категорія: Навігація / Новини

30 травня, в місті Чернівці відбулася Всеукраїнська благодійна  акція «Подорож до казкового світу «Цирку Кобзов». Департамент освіти і науки, молоді та спорту активно долучився до організації акції. Адже на циркову програму було запрошено дітей позбавленні батьківської опіки, дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей інтернатних закладів Чернівецької області.

«Кобзов-Сіті» – це ціле місто забави для дітей, щастя, посмішок, радості та  дитячих надій.  «Кобзов-Сіті» – цілий розважальний комплекс, який включає в себе: циркове шоу, зоопарк, парк динозаврів, а також тераріум.

В програмах розважального центру беруть участь артисти циркового мистецтва світового значення: призерка міжнародних конкурсів еквілібрист Тетяна Білова, двократний чемпіон України  з велотріалу  Владислав  Черниш та інші учасники шоу країн Германії, Франції, Монако, Італії, Бельгії, Японії, Румунії, Росії, Швеції, Голандії та України. Запрошені хореографи та режисери – відомі в Україні та за кордоном майстри, постановники й учасники таких шоу як «Танцюють Всі», «Х-фактор», «Україна має талант», «Майданс», мюзикл «Барон Мюнхгаузен».

Серцем «Кобзов-Сіті» є циркове шоу «Vivat». Його головною перлиною є номер з дресированими левами від відомого дресирувальника з Італії Емануель Фаріна. Настільки дивовижно спілкуватись з левами ще не вдавалось нікому. Кожний його номер є унікальним, бо на арені дресирувальник імпровізує. Також можна побачити номера еквілібристів, повітряних гімнастів, акробатів, вони не залишать жодного байдужим. Ті, хто вірить в містику та казку – будуть вражені номерами ілюзіоністів та фокусників.

Маленькі глядачі при вході до цирку зустрінуться з героями Машою та Ведмедем, принцесою Вінкси, Губкою – Бобом, левом Максом, Зеброю Марті та іншими.

Для допитливих  - працюють зоопарк та тераріум. В зоопарку можна поглянути на диких та домашніх тварин: тигри, леви, мавпи, вовки, дикобрази, лисиці. З власних рук можна погодувати кроликів та кізочок. В тераріумі розміщені різноманітні рептилії: змії, крокодили, скорпіони, кобри.

Дінопарк сподобається як дітлахам, так і їх батькам. Вся історія зачатків цивілізації предстане перед зором глядачів. Є там і живий динозавр, який охочий до спілкування з глядачами.

Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!Хто вірить в казку – будуть вражені!!!

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Березень 2019 (146)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (175)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше