» » » Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»
Інформація
  • Переглядів: 1465
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-05-2013, 16:29
27-05-2013, 16:29

Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 27 травня 2013 року, під керівництвом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера відбулася вебінар-нарада з керівниками органів управління освітою.

У ході наради Михайло Йозефович свій виступ побудував на основі питань, які розглядалися на Всеукраїнській нараді з питань завершення навчального року, літнього оздоровлення та підготовки до нового навчального року за участю керівництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, яка відбулася 18 травня у м.Києві.

За словами директора Департаменту, Міністр освіти і науки України наголосив на необхідності забезпечення контролю над своєчасною виплатою заробітної плати та нарахуванням відпускних педагогічним працівникам.

Важливим завданням для органів управління освітою у Рік дитячої творчості є збереження і недопущення закриття позашкільних навчальних закладів –центрів дитячої творчості. Про це зазначив Міністр.

«Ми повинні забезпечити організацію літніх інтелектуальних шкіл та готовності шкільних таборів. Під час проведення літньої оздоровчої кампанії необхідно звернути особливу увагу на можливість проведення уроку плавання. Це дуже важливо», – констатував директор Департаменту.

Михайло Бауер закцентував увагу всіх керівників на питанні нових державних стандартів, зокрема, впровадження їх у 2-ому та 5-ому класах.

«Важливе питання – питання проведення навчання вчителів іноземної мови та інформатики у 2-х та 5-х класах, доступ учителів до Інтернету, а також плани шкіл з проведення оцінювання учнів 5-х класів у 2013/2014 році.

Також необхідно провести збори з батьками учнів 5-их класів. Сьогодні 5-класники стають в особливу зону контролю», – підкреслив Михайло Йозефович.

У своєму виступі директор Департаменту зазначив, що випускні вечори – це свято дітей, школи. Необхідно на належному рівні підготуватися до цього урочистого заходу. Михайло Йозефович вкотре наголосив на забороні вживання спиртних напоїв у навчальних закладах.

Також керівник освітньої галузі краю у своєму виступі зупинився на ряді важливих питань, таких як: належна організація оздоровчої кампанії – 2013, покращення відсотку охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою, організація харчування в закладах освіти області, обладнання закладів освіти пандусами та внутрішніми вбиральнями.

На порядку денному вебінару-наради були розглянуті питання: «Про початок оздоровчої кампанії 2013 року. Щодо організації плавання в дитячих оздоровчих таборах»,доповідали –

Олександр Довганич – заступник директора Департаменту освіти  і науки, молоді  та спорту облдержадміністрації – начальник управління сім’ї, молоді та з гендерних питань і

Богдан Вітовський – заступник директора Департаменту  освіти  і науки, молоді  та спорту облдержадміністрації – начальник управління фізичної культури та спорту;

«Дорожня карта оптимізації мережі закладів системи освіти області у 2013 році. Про заходи органів управління освітою щодо скорочення мережі класів у другу зміну», – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Ісопенко;.»Про показники охоплення учнів старшої школи гарячим харчуванням, охоплення дітей позашкільною освітою у ПНЗ області», – .Світлана Прінько – начальник Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області; «Про структуру 2013/2014 н.р. та проект Державного стандарту нового робочого навчального плану», –

Георгій Куриш – начальник управління освіти  і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; «Про проведення Всеукраїнської  акції «Нові стандарти - нова школа», впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х классах», – Тамара Богачик  – заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; протокольно були розгянуті питання: «Зменшення черги на влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів. Про створення електронного реєстру дітей дошкільного віку», – Ельвіра Дорогова – головний спеціаліст відділу управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; «Про роботу обласної психолого-медико-педагогічної консультації», – Емілія Бабин– начальник відділу управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; «Про соціальні ініціативи Президента України», Емілія Бабин – начальник відділу управління освіти  і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; «Про єдину електронну державну базу освіти, формування шкільної бібліотеки», доповідали – Григорій Кошурба – завідувач науково-методичним центром інформаційних технологій навчання Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та Альона Томінець – методист з бібліотечних фондів Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; «Про введення Міністерством освіти і науки України відомчих нагород», – Дмитро Марку –– начальник відділу управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту  освіти  і науки, молоді  та спорту облдержадміністрації.

Михайло Бауер наголосив, що такі он-лайн вебінари-наради будуть проводитися доволі часто, адже це економить значну кількість робочого часу, який витрачається на дорогу. Разом з тим є результативними та оперативними.

За результатами наради директор Департаменту дав доручення відповідальним працівникам.

Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»Михайло Бауер: «Впровадження нових державних стандартів у початковій школі на особливому контролі Департаменту»

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Липень 2019 (36)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше