Інформація
  • Переглядів: 1185
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-05-2013, 11:27
24-05-2013, 11:27

Мелодія останнього дзвоника

Категорія: Навігація / Новини

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду –  чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для найстарших учнів – одинадцятикласників.

Саме сьогодні, 24 травня 2013 року, в Чернівецькій загальноосвітній школі № 2 пролунав останній дзвоник. На святі були присутні почесні гості: Любов Миколаївна Тарангул – заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації; Соловська Анастасія Іванівна – завідувач міським методичним кабінетом управління освіти Чернівецької міської ради.

З теплими і щирими словами вітань до дітей та всіх присутніх звернулася Любов Миколаївна Тарангул, яка від імені Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА привітала всіх присутніх зі святом та подарувала плеєр та комплект м’ячів. Любов Миколаївна відзначила, що  цього річ майже шість з половиною тисяч випускників закінчують навчання у 435 навчальних закладів Чернівецької області, для яких відкривається нова стежина у самостійне життя. З них 815 медалістів. Відрадно, що саме у загально середній школі №2 м. Чернівці 9 медалістів, саме це підтверджує високий та професійний рівень усього педагогічного колективу.

На урочистій лінійці було нагороджено грамотами найкращих учнів школи та зауважили, що рекордсменом то отриманню нагород став учень 10 класу Богдан Тарангул.

Також до вітального слова було запрошено директора школи, першу вчительку та класного керівника 11 класу.

 Весело і завзято продзвенів дзвіночок у руках першокласниці  та одинадцятикласника. Всі учні і вчителі, батьки були запрошені на останній  урок.


Мелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоникаМелодія останнього дзвоника

 

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше