Інформація
  • Переглядів: 1262
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-05-2013, 21:14
22-05-2013, 21:14

«Глибоцький район впевнено крокує вперед»

Категорія: Навігація / Новини

На цьому наголосив сьогодні, під час заходу «Юна еліта Глибоччини», директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер.

Урочисте нагородження переможців ІV, ІІІ етапу олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт відбулося в приміщенні Глибоцької районної державної адміністрації за участі керівництва краю, освітян та батьків.

Під час свого виступу Михайло Йозефович зауважив, що освітня галузь Глибоцького району з року в рік розвивається та стає потужнішою.

«Мені приємно бути присутнім на такому важливому заході. Адже відрадно, що учні вашого району є неодноразовими призерами та переможцями олімпіад і конкурсів-захистів як на обласному так і державному рівнях. Сьогодні Глибоцький район за результатами успішності, в рейтингу серед сільських районів, займає перше місце. Це заслуга всіх: учнів, вчителів, керівників навчальних закладів та, звичайно, батьків. Користуючись нагодою, я хочу щиро подякувати всім за такі високі результати. Наші учні приносять нам славу та визнання і ми повинні про це говорити.

У минулому році наша область, за результатами участі в державних олімпіадах, посіла почесне 5 місце. 36 буковинських учнів стали призерами ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а цього року у нас значно кращі результати – 47 призерів. Такі показники говорять про покращення якості освіти та удосконалення надання освітніх послуг.

Ви повинні знати, що Департамент освіти і науки, молоді та спорту, крайова влада роблять все можливе для того, щоб учні навчалися, а педагоги працювали, в найкращих умовах. Ми всіляко будемо підтримувати молоду еліту Буковини і Глибоччини, зокрема», - констатував Михайло Бауер.

У ході урочистостей директор Департаменту вручив грамоти та грошову винагороду призерам ІV (державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та призерів конкурсу-захисту наукових робіт, їхнім вчителям та науковим керівникам.

Подяками та грамотами також були нагороджені призери ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад та батьки юних науковців.

«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»«Глибоцький район впевнено крокує вперед»

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (81)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше