Інформація
  • Переглядів: 1324
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-05-2013, 09:46
18-05-2013, 09:46

Юна еліта Кельменеччини

Категорія: Навігація / Новини

17 травня 2013 року в приміщенні районного будинку народної творчості та дозвілля відбулося районне свято для обдарованої учнівської молоді «Юна еліта Кельменеччини».

Відкрила свято начальник управління освіти райдержадміністрації Л.І.Мартинюк, яка вручила нагороди переможцям обласних конкурсів та олімпіад з базових дисциплін та подяки батькам, які виростили, виховали переможців конкурсів, олімпіад обласного, державного рівнів.

З привітальним словом та нагородженням учнів – переможців державного рівня та їх наставників виступив голова райдержадміністрації М.О.Довгань. Він зазначив, що найкращі, найрозумніші та найталановитіші діти на Кельменеччині, саме вони — майбутнє України, її надія, її гордість.    

Голова районної ради Д.В. Власов запросив до нагородження учнів та їх вчителів, які здобули перші місця в області. 

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Г.Карапчієвська нагородила школярів – переможців конкурсів художньо-естетичного напрямку. 

Учнів-спортсменів, учнівські колективи, які здобули призові місця на обласному рівні, відзначили заступники голови райдержадміністрації А.В. Світлий, П.І.Залуцький, керівник апарату райдержадміністрації В.І. Андрущак. 

До нагородження та привітань долучилися селищний та сільські голови, керівники підприємств, громадських організацій, підприємці, меценати та благодійники Кельменеччини. Серед них: підприємства «Сварог», «Дністрові зорі», «Югро», «Украгро», підприємці-спонсори   М.С. Тимінська, В.Г. Телешман, В.С. Довганський, Н.М. Чекмак, Л.І. Бортич, В.І. Недельський,Ю.І. Андрущак, Т.В. Чварюк, В.М. Кривушко, Л.І.Пислар. Г.С. Батиренко,І.О., В.В. Потерейко, А.С. Пастух,О.В. Андрущак,Л.Я. Лісничук, В.П. Круглий, С.В. Кучейник, М.Г. Ковальчук, В.П. Воянжій, В. О. Горобієвський, С.В. Сокульський, С.В. Михайлина, В.В. Григорошенко, І.О. Попов, В.М. Присакар, Я.І. Рябий, А.М. Стаднійчук,В.О. Твердохліб, О.В. Чунтул. Адже знайти, підтримати і зберегти юне обдарування – це завдання всієї громади району.   

Гарний настрій переможці та гості свята отримали від художніх номерів у виконанні танцювальних, співочих колективів Кельменецького ліцею та їх випускників.

Ведучою свята була Т.О. Адамчук - заступник директора з виховної роботи Кельменецького ліцею, яка вміло представила всіх нагороджених, нагороджуваних, запрошених гостей, батьків, котрі отримали в додачу гарний настрій і відчули себе потрібними і неповторними.

А саме свято підтвердило увагу та піклування районної державної адміністрації, управління освіти, педагогів, громадськості про юні таланти Кельменеччини!

Учні, вчителі, запрошені гості, батьки покидали зал із посмішками на обличчях. Адже на цьому святі, окрім нагород, кожен отримав в додачу гарний настрій і відчув себе потрібним і неповторним.

Свято обдарованої молоді – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік. За плідну працю кожен повинен отримати нагороду. Для відзначення дітей і їх наставників, які гідно представили район на різних етапах олімпіад, конкурсів, конкурсу-захисту наукових робіт Буковинської Малої академії наук, райдержадміністрацією та районною радою виділено грошові винагороди на загальну суму 23,5 тис.грн., близько 300 дітей і 18 колективів нагороджено грамотами та подарунками.

Юна еліта КельменеччиниЮна еліта КельменеччиниЮна еліта КельменеччиниЮна еліта КельменеччиниЮна еліта КельменеччиниЮна еліта КельменеччиниЮна еліта Кельменеччини

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше