» » » ХІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» у Дніпропетровську
Інформація
  • Переглядів: 2885
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-04-2013, 12:21
26-04-2013, 12:21

ХІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» у Дніпропетровську

Категорія: Навігація / Новини

22-23 квітня 2013 року у Дніпропетровську проходила ХІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях».

Журі конкурсу серед 350 поданих робіт заочного туру відібрали 105 робіт і запросили на очний тур у Дніпропетровськ 105 школярів. 

Організатори конференції - Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та  Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара.

Метою конференції є розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні космічного простору, обмін знаннями та інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ та екології Космосу, технічної творчості та ракетно-космічного моделювання тощо.

Команду Чернівецької області представляли:

Ольга Никитюк, учениця 7 класу Чернівецької гімназії №2, гурток «Байт» ОЦ НТТУМ,

Яна Юркова, ученицю 9 класу ЗОШ №14, гурток «Основи космонавтики» КЮТ «КВАРЦ». Керівник команди: Анастасія Костюкова, керівник «Зоряної школи».

Вітаємо Яну Юркову, яка виборола Диплом ІІІ ступеня в секції «Духовність і Космос». Науковий  керівник роботи – Яценко В.В., к.ф.-м. наук.

За найкраще наукове дослідження спеціальною грамотою нагороджена Ольга Никитюк, учениця 7 класу Чернівецької гімназії №2, гурток «Байт» ОЦ НТТУМ,  в секції  «Природні явища та екологія Космосу». Науковий керівник – Спориніна Т.Т., вчитель методист, вчитель інформатики Чернівецької гімназії №2.  «Влада води на Землі і в Космосі» - так називається дослідницька робота Ольги Никитюк. «Вода знаходиться не тільки на Землі, але й у космосі. Навколо зірки, що народжується, вчені виявили значний обсяг холодної води у вигляді пари в хмарі міжзоряної пилу. Новонароджені комети, коли вони стикаються  з небесними тілами, переносять на них молекули води. І з часом вони вже перетворюються на моря і океани. Свого часу NASA припустити існування понад мільярда планет, які здатні підтримувати життя.  І вода не просто необхідна для життя. Вода і є життям…», - розповідає Оля Никитюк.

Журі конференції  за внесок у  формування творчої та наукової еліти для аерокосмічної галузі, виявлення обдарованих дітей і створення умов для реалізації їхніх творчих можливостей нагородили спеціальними грамотами Чернівецький міський клуб юних техніків «Кварц» та Чернівецький   обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Учасники конференції відвідали Аерокосмічний музей, що знаходиться у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова. Цікаво було побачити космічні установки, космічні супутники, супутні речі, такі як екіпірування та їжа для космонавтів, багато матеріалів музею присвячено  заводу «Південмаш» та конструкторському бюро «Південне», видатним постатям у галузі космічних технологій - Олександру Максимовичу Макарову та Михайлу Кузьмичу Янгелю.

Після нагородження  науковці, члени журі конференції побажали учасникам подальших успіхів, порадили  більше уваги приділяти творчій діяльності , практичним експериментам і дослідженням».


ХІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» у ДніпропетровськуХІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» у ДніпропетровськуХІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» у ДніпропетровськуХІ Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» у Дніпропетровську

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше