» » » VІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершився
Інформація
  • Переглядів: 1789
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-04-2013, 21:47
23-04-2013, 21:47

VІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершився

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

 

Завершився VІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Сто три юні граціїї з 11 команд ДЮСШ і спортивних клубів України та Молдови боролися за нагороди цих престижних змагань.

Два дні в гімнастичному залі Чернівецької обласної ДЮСШ, прикрашеному синьожовтими кульками, які символізують кольори нашої держави, різнобарвними стрічками, квітами  та українськими віночками, змагалися юні спортсменки міст Дніпропетровська – представниці ФСТ «Україна» та ДЮСШ № 2, Києва — гімнастки спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву та ДЮСШ № 25, Львова (спортивний клуб «Багіра»),  Кам'янець-Подільського,  Рівне та  дружньої Молдови —  міста Кишинева (ДЮСШ «Гармонія»). В змаганнях взяли участь три Чернівецькі команди -  ДЮСШ № 1, обласної громадської організації федерації гімнастики та господарки турніру - вихованки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

На урочистій церемонії відкриття турніру з словами привітання до всіх гостей звернувся директор Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Віталій Литвинчук. На жаль, цього року Леонід Каденюк не зміг приїхати на турнір, але для всіх присутніх зворушливим стало його письмове вітання з словами вдячності організаторам турніру, тренерам команд, які своєю самовідданою працею роблять святу справу по вихованню майбутнього нашої держави. «Участь у турнірі – це вже  перемога і впевнений  крок до великого спорту. Щиро вболіватиму за кожного учасника турніру – кожну  вашу вдачу та успіх», - так підтримав юних учасниць перший космонавт незалежної України.

Господарі турніру на згадку про наш чудовий край, про Буковину вручили  гостям пам'ятні сувеніри.

Два дні тривало свято спорту, в якому  так гармонійно поєднується краса, ніжність, пластика та витонченість людських рухів. У виступах гімнасток, насиченими елементами акробатики, сучасною та класичною хореографію, жонглюванням м''ячами, булавами, обручами, скакалками та стрічками, виразно  втілювались всі  людські емоції та переживання.

За перемогу боролися гімнастки 2006-1994 років народження. Чемпіонками VІ Міжнародного турніру "Буковинське сузір'я” в особистому заліку  стали:    серед гімнасток

- 2005-2006 р.н. – Юрійчук Анна (Рівне).

- 2004 р.н. – Деміденко Катерина (Київ, СДЮШОР) та Закорко Аріна (Київ, СДЮШОР).

- 2003 р.н. Бігунова Влада (ЧОДЮСШ) та Шалигіна Анастісія (Київ, СДЮШОР).

- 2002 р.н. – Моргоч Вікторія (Кишинів).

- серед спортсменок 2001 року народження підсумки проводились в  двох групах: в групі «А» перемогла  Чалишир Аліна з Дніпропетровська (ФСТ «Україна»), в групі «Б»  першою стала Суботенко Даша (Київ, ДЮСШ №25).

- 2000 р.н. - Майоренко Вікторія ( Дніпропетровськ, ДЮСШ №2).

- серед спортсменок 1999-1998 року народження підсумки проводились  за двома групами: в групі «А» перемогла Железняк Ганна (Київ, СДЮШОР), в групі «Б»  першими стали представниці ЧОДЮСШ - Боднар Анна  та Руецька Анна.

Серед гімнасток 1994-1997 років народження перемогла Гецой Олександра  (Кишинів).

На ІІ-ІІІ  сходинки п'едесталу пошани піднялись вихованки відділення художньої гімнастики ЧОДЮСШ:

ІІ місце – Сафтюк Анастасія (2003 р.н.), Ільчишина Патріссія (2001 р.н.),

ІІІ місце - Колісник Христина (2001 р.н.), Лучик Олександра (2000 р.н.), Бінюк Вікторія (1999-1998 р.н.), Факас Юліана (1997 р.н.).

На урочистій церемонії закриття VІ Міжнародного турніру «Буковинське сузір'я” переможниць та призерів змагань пам'ятними дипломами, кубками та призами нагороджували заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА – Любов Тарангул,  директор Чернівецької ОДЮСШ Віталій Литвинчук.

На честь тріумфаторів змагань відбувся яскравий гала–концерт гімнасток Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи та представниць інших спортивних шкіл України та Молдови. Естетичне і моральне задоволення отримали всі. Натхнення і емоції від таких чудових виступів залишаться надовго.

Свято спорту, краси і грації організувала та провела Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа спільно з обласної федерацією художньої гімнастики. Велика заслуга в проведенні змагань належить тренерсько–викладацькому складу та батьківському  комітету відділення художньої гімнастики.

 


VІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершивсяVІ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Буковинське сузір'я» завершився

 


  

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше