» » » Відбулися змагання з водного та пішохідного туризму
Інформація
  • Переглядів: 1157
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-04-2013, 11:28
22-04-2013, 11:28

Відбулися змагання з водного та пішохідного туризму

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 28.01.2013 № 64 „Про організацію та проведення відкритих змагань з велосипедного, водного та пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області” 19-21 квітня 2013 року проведено ХІ відкриті змагання з водного туризму та 57 відкриті змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області на території пансіонату „Черемош” м. Вижниця. Учасників змагань привітали: начальник управління освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації – Ю.М.Куриш, президент федерації спортивного туризму України в Чернівецькій області – В.В.Скрипник.

У ХІ відкритих змаганнях з водного туризму прийняло участь десять команд, з яких сім команд представляли райони області та місто Чернівці і три команди від центрів туризму – обласного, Новоселицького та Глибоцького. Не взяли участі у змаганнях команди Хотинського, Кіцманського, Заставнівського, Вижницького, Герцаївського районів та м. Новодністровська. Змагання ІІ класу проходили на двох дистанціях: «Спринт» та «Рятувальні роботи». На дистанції «Спринт» переможцями стала команда Новоселицького центру туризму, на другому місці команда Новоселицького району і третє місце отримала команда Глибоцького району. На дистанції «Рятувальні роботи» переможцями стала команда Глибоцького центру туризму, на другому місці команда Глибоцького району, а на третьому місці команда Путильського району. За підсумками двох дистанції у загальнокомандному заліку переможцем ХІ обласних змагань з водного туризму стала команда Глибоцького району, на другому місці команда Глибоцького центру туризму, на третьому – команда Новоселицького центру туризму.

У 57 відкритих змаганнях з пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області змагалося 13 команд з Вижницького, Глибоцького, Герцаївського, Сторожинецького, Сокирянського, Путильського, Кельменецького, Заставнівського, Новоселицького районів, м. Чернівців, Глибоцького ЦТКСЕУМ, Новоселицького РЦСТКЕУМ, ОЦТКЕУМ. Не брали участь у змаганнях команди з Кіцманського, Хотинського районів та м. Новодністровськ. Старти відбувалися на дистанціях ІІІ класу „Смуга перешкод” (особиста) та „Смуга перешкод” (командна). На дистанції „Смуга перешкод” (командна) перемогу здобули – м.Чернівці, ІІ місце – Новоселицький район, ІІІ місце – Глибоцький район. На дистанції „Смуга перешкод” (особиста) серед юнаків: І місце – Березнюк Андрій (м. Чернівці), ІІ місце – Заборонюк Роман (м. Чернівці), ІІІ місце – Штефанеса Дмитро (Новоселицький район). Серед дівчат кращими були: І місце - Ротар Тетяна (Новоселицький район), ІІ місце – Каліструк Юлія (Новоселицький район), ІІІ місце – Юркевич Світлана (Глибоцький район). В командному заліку на дистанції „Смуга перешкод” (особиста) І місце виборола команда Новоселицького району, ІІ місце – команда м. Чернівців і ІІІ місце – Глибоцького району. В загальнокомандному заліку на 57 відкритих змаганнях з пішохідного туризму серед учнівської молоді І місце здобула команда м. Чернівців, ІІ місце виборола команда Новоселицького району, ІІІ місце – Глибоцький район.

Переможці та призери отримали призи та нагороди. Головна суддівська колегія змагань вітає учасників з перемогою. Сподіваємось, що в наступному році кількість учасників змагань збільшиться.

Відбулися змагання з водного та пішохідного туризмуВідбулися змагання з водного та пішохідного туризмуВідбулися змагання з водного та пішохідного туризмуВідбулися змагання з водного та пішохідного туризмуВідбулися змагання з водного та пішохідного туризмуВідбулися змагання з водного та пішохідного туризмуВідбулися змагання з водного та пішохідного туризмуВідбулися змагання з водного та пішохідного туризму

 



 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше