» » » Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"
Інформація
  • Переглядів: 1618
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-04-2013, 10:40
20-04-2013, 10:40

Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"

Категорія: Навігація / Новини


Впорядкування територій професійно-технічними навчальними закладами

у Всеукраїнський день навколишнього середовища

20 квітня 2013 року

З метою приведення в належний стан територій професійно-технічних навчальних закладів області, прибирання та озеленення ділянок впродовж 08-20 квітня 2013 року у професійно-технічних навчальних закладах області було здійснено заходи щодо благоустрою територій навчальних закладів.

У рамках проведення акції «За чисте довкілля» впорядковано території, прилеглі до навчальних закладів впорядковано квітники, ліквідовано сміттєзвалища, обкопано газони, підчищено дерева на території навчальних закладів й гуртожитків та прилеглих територій, упорядковано училищні сади.

Зокрема, педагогічним та учнівськими колективами Вищого професійного училища №3 м.Чернівці облагороджено території біля всіх навчальних об’єктів та гуртожитку закладу, вивезено сміття, підбілено дерева та бордюри, пофарбовано лавки та рекламні щити, просапано квітники, обкопано дерева, проведено генеральне прибирання та озеленення навчальних кабінетів та майстерень виробничого навчання.

Чернівецьким професійним будівельним ліцеєм здійснено благоустрій та прибирання прилеглої території (вул.Миколаївська,38А), зупинки «Будівельний ліцей», санітарна очистка скверу в районі Чернівецького «Аеропорту», побілено бордюри та дерева на території ліцею, висаджено дерев та кущів (27 шт.), упорядковані квіткові клумби у кількості (7 шт.), пофарбовано спортивний інвентар на відкритому спортивному майданчику, виконана розмітка на стадіоні, баскетбольній та волейбольній площадках. Загальна упорядкована територія ліцею ( 2,4 га).

Чернівецьким вищим професійним художнім училищем №5 здійснено прибирання території з боку вул.Тобілевича; очищено від сміття, опалого листя територію та виробничі майстерні Чернівецького ДОКу (вул. Донбасівська, 1ч ( 0,7 га), вирубано самосійні дерева, кущі, вивезено сміття. Упорядковані газони та висіяна трава, квіти при вході в училище (42м3), очищено від сміття, побутових та будівельних відходів господарський двір, прилеглу до училища та гуртожитку території; побілено дерева на території училища, впорядковано 4 клумби, на яких висаджено квіти, очистили від сміття дорогу та побілили паркан, що веде до міського пляжу по вул.Донбасівській; взяли участь у прибиранні берегів річки Прут в районі «Машзавод».

Чернівецьким професійним ліцеєм автомобільного сервісу прибрано закріплені території (вул.Садовського,6) гуртожитку (вул.Гайдара,3), господарський двір, столярні майстерні, почищені і побілені дерева здійснено генеральне прибирання приміщень, навчальних майстерень, аудиторій, лабораторій, вивезено сміття, побілено бордюри, оновлено розмітку на спортивному майданчику, відремонтовано сітчасту огорожу спортивного майданчику, висаджені квіти на клумбі «Альпійська гірка», прибрано територію біля озера на вулиці Жасмінній.

Професійно-технічним училищем №8 м.Чернівці упорядковано територію навчального закладу, прибрано доріжки, загромаджено листя, обрізано та підбілено кущі й дерева, упорядковано газони, здійснено реставрацію парапету будівлі училища.

Чернівецьким професійним машинобудівним ліцеєм прибрано територію навчального закладу та прилеглу територію (4,6га), почищено й побілено бордюри (450м), дерева (40шт.), підстрижено кущі (300м), впорядковано територію автодрому, стадіону і спортивних майданчиків.

Чернівецьким професійним ліцеєм сфери послуг повністю упорядкована територія ліцею та прилегла територія (вивезено сміття, побілено бордюри); насаджено 8 дерев, 3 декоративні кущі, 79 квітів; побілено52 дерева; здійснено генеральне прибирання навчальних приміщень та місць загального користування (миття вікон, меблів тощо). У заходах взяли участь біля 200 учнів та 50 інженерно-педагогічних та технічних працівників.

Чернівецьким професійним ліцеєм залізничного транспорту прибрано територію навчального закладу та прилеглих вулиць Нікітіна й Гагаріна, сквер (біля залізничного вокзалу та пивзаводу), підчищено дерева та вивезено сухе гілля з території навчального закладу, висаджено квіти на клумбах біля ліцею та гуртожитку, прибрано територію гуртожитку (вул.Білоруська,27, вул.Разіна); вивезено сміття на сміттєзвалище. Прибрано кладовище по вул.Золочівській.

Чернівецьким вищим професійним училищем радіоелектроніки вивезено сміття, працівниками технічної служби очищено каналізаційні колодязі, загромаджено територію училища та громадський сад, що знаходиться біля гуртожитку, стадіон від сміття, торішнього листя та трави, завершено чистку дерев на території закладу, побілено бордюри та обкопано всі дерева;  Надано допомогу щодо прибирання міському кладовищу, де прибрані алеї, винесене сміття, приведені до ладу занедбані могили.

Ставчанським професійним ліцеєм впорядковано територію, розчищено і прибрано 0,5 гаплощі парку - пам’ятника культури садово-паркового мистецтва, впорядковано 8 квітників та посіяно квіти, посаджено 60 та підбілено 150 дерев, прибрано прибережні смуги 2-ох навколишніх водоймищ довжиною 1 км.

Глибоцьким професійним ліцеєм прибрано територію та прилеглу до нього ділянку (5,2га); побілено дерева та бордюри; впорядковано клумби та висаджено квіти; наведено лад на стадіоні та спортивному майданчику; відремонтовано огорожу. В приміщеннях професійного ліцею здійснено генеральне прибирання навчальних кабінетів, майстерень та лабораторій. Проведено прибирання та побілено дерева в селищному парку; вивіз сміття, розчистку насаджень в лісопосадці обабіч дороги між с.Димка та смт.Глибока. Ліквідовано стихійні сміттєзвалища на вулицях І.Бойка та Польовій. Проведена чистка та висадка дерев, кущів. Сотні молодих лип, беріз та ялинок тепер прикрашають селище і ліцей.

Вищим професійним училищем №24 м. Заставна прибрано територію від минулорічного листя, підбілено дерева, 300 метрів бордюру, упорядковано клумби. На спортивному майданчику пофарбоване спортобладнання. Посаджено 20 декоративних та фруктових дерев. На автодромі училища вирубані парослі чагарників, підчищено та підбілено плодові і декоративні дерева. Наведено порядок на території Заставнівщини: прибрано узбіччя дороги і лісосмуга автомобільної дороги Заставна-Юрківці довжиною 3км., територія міського парку «Юність», прибрано прилеглу вулицю Бажанського, побілено 325 дерев, вичищено і підбілено 620м. бордюрів, вивезено сміття на сміттєзвалища районного центру. Встановлено 6 урн для сміття, поновлено інформаційні стенди  на території училища. Проведено частковий ремонт по фарбування сходів й цоколя.

Сокирянський вищим професійним училищем упорядковано територію училища ( 7 га), здійснено обрізку та санітарну побілку дерев, упорядковано клумби, висаджено квіти, загромаджено листя, побілено бордюри. Прийняли участь у прибиранні міського парку та алеї по вул.Кобилянської ( 1,5 га).

Кельменецьким професійним ліцеєм здійснено санітарне прибирання території закладу та  прилеглих вулиць, території біля пам’ятного знаку воїнам-визволителям, паркової території та ліквідовано стихійне сміттєзвалище. Побілено дерева, висаджено квіти на клумбах ліцею. В акції прийняли участь усі навчальні групи та працівники ліцею.
 

Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"Професійно-технічні заклади краю взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля"

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (7)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше