» » » Екологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеї
Інформація
  • Переглядів: 1045
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-04-2013, 16:53
18-04-2013, 16:53

Екологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеї

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Кожен з нас не повинен бути байдужим до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру весну. Екологічні акції стають нормою суспільного життя, і розуміння цього охоплює все ширші верстви мешканців нашого краю.

Учнівський та педагогічний колектив Глибоцького професійного ліцею провели декаду екологічних заходів з метою впорядкування території навчального закладу та селища. Щоденно  трудові десанти  ліцеїстів можна було побачити в різних куточках Глибоки. Учні та педагоги протягом останніх десяти днів активно працювали не тільки на власній території, але і приводили до ладу  територію селища.  До акції було залучено 3 одиниці техніки, вивезено 21 м.куб сміття.  

Чистота будь-якого населеного пункту починається з чистоти власної оселі, вулиці, прибудинкових територій. У навчальному закладі належним чином прибрано територію  та прилеглу до нього ділянку (5,2га); побілено дерева та бордюри;  впорядковано клумби та висаджено квіти; наведено лад на стадіоні та спортивному майданчику;  відремонтовано огорожу.

В приміщеннях професійного ліцею здійснено генеральне прибирання навчальних кабінетів, майстерень та лабораторій.

Всім нам хочеться жити в чистому і охайному селищі, чистота і порядок є запорукою хорошого настрою та відчуття комфорту. Тому учні та педагоги не обмежились наведенням ладу на власній території та  зробили свій посильний внесок у спільну справу з благоустрою селища Глибока. Було проведено прибирання та побілено дерева  в селищному парку; вивіз сміття, розчистку насаджень в лісопосадці обабіч дороги між с. Димка та смт. Глибока. Ліквідовано стихійні сміттєзвалища на вулицях І.Бойка та Польовій.   Проведена чистка та висадка дерев, кущів. Сотні молодих лип, беріз та ялинок тепер прикрашають селище і ліцей.

Педагогічним колективом заплановано завершити декаду екологічних заходів у Глибоцькому професійному ліцеї 20 квітня 2013 року активною участю у Всеукраїнському дні навколишнього середовища «Очистимо довкілля». 


Екологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеїЕкологічні заходи в Глибоцькому професійному ліцеї

 
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (4)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше