Інформація
  • Переглядів: 1066
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-04-2013, 18:17
17-04-2013, 18:17

«За чисте довкілля»

Категорія: Навігація / Новини

Більш ніж будь-коли, життя на Землі вимагає від нас відчуття загальної відповідальності – батьків за дітей, особистості за особистість, людини за всі інші форми життя. Традиційно в Україні у весняні дні, напередодні Великодніх свят, громадськість прибирає свої оселі та обійстя, бере активну участь у акціях з благоустрою «За чисте довкілля», «Весняна толока», День довкілля. Вже третій рік поспіль реалізується і соціальна громадська ініціатива «Зробимо Україну чистою!», в рамках всесвітнього руху «Let’s  do it, world», що об’єднує понад сім мільйонів людей в 96 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні і проводять масовий суботник.

Як би ми не назвали ці чудові ініціативи держави і небайдужих людей, всі вони закликають власними добрими справами зробити нашу країну чистою і зеленішою. Особливу увагу слід приділити виховному моменту природоохоронних заходів. квартиры киев продажа Поряд з батьками, педагогами повинні бути діти. Кожен, хто хоч раз сам добровільно прибирав парк, берег річки чи дитячий майданчик, не кине папірець чи порожню пляшку на траву.

На сьогоднішній день у навчальних закладах освіти області проведено значний обсяг робіт з упорядкування та озеленення територій, земельних ділянок, чистки дерев та кущів, оформлення квітників, підбілювання дерев, але саме 20 квітня в Україні проводиться суботник по благоустрою територій населених пунктів та громадська акція «Зробимо Україну чистою 2013».

Якщо ми хочемо і надалі продуктивно жити на нашій планеті, долучимось 20 квітня до етики глобального піклування, збереження та примноження природних багатств, приєднаємось до учасників суботника. Дитячий майданчик поряд з вашим будинком, парк, сквер, берег водойми – все чекає турботливих рук. Спільними діями ми можемо не лише зробити наші міста і села чистішими, але і власним прикладом показати, що підтримувати чистоту і дбати про навколишнє природне середовище повинен кожен.

«За чисте довкілля»«За чисте довкілля»«За чисте довкілля»«За чисте довкілля»«За чисте довкілля»«За чисте довкілля»

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше