» » » Михайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікуму
Інформація
  • Переглядів: 884
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-04-2013, 17:13
17-04-2013, 17:13

Михайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікуму

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Сьогодні, 17 квітня 2013 року, за участі завідувача сектора підготовки молодших спеціалістів Департаменту вищої освіти МОН України Євгена Карпенка та директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, відбулася зустріч з педагогічним колективом Чернівецького державного комерційного технікуму.

Під час зустрічі Євген Анатолійович зазначив, що адміністрації та колективу закладу варто попрацювати над створенням нових спеціальностей, які користувалися б попитом в абітурієнтів. За словами Євгена Карпенка, викладачам коледжу потрібно дещо покращити навчально-виховний процес та модернізувати матеріально-технічну базу.

Під час свого виступу Михайло Бауер наголосив присутнім на тому, що: «Необхідно працювати над підвищенням якості знань студентів. Ви маєте знати, що сьогодні підвищення якості знань – це головне та пріоритетне завдання всієї освітньої галузі краю, і зокрема, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Ви повинні посилено працювати і йти в ногу з часом. Вам необхідно створити такі умови для навчання, щоб студенти були зацікавленими вступити саме до вашого закладу.

Я запевняю вас, якщо ви будете працювати на високому рівні, якщо буде бажання колективу удосконалювати та розвивати навчально-виховний процес, матеріально-технічну базу в закладі, – ви завжди знайдете підтримку Департаменту і мою особисто».


 

Михайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікумуМихайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікумуМихайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікумуМихайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікумуМихайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікумуМихайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікумуМихайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікумуМихайло Бауер зустрівся з педагогічним колективом комерційного технікуму

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше