Інформація
  • Переглядів: 1077
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-04-2013, 11:25
15-04-2013, 11:25

Х відкриті змагання з велосипедного туризму

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 28.01.2013 № 64 „Про організацію та проведення відкритих змагань з велосипедного, водного та пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області” 12-14 квітня 2013 року проведено Х відкриті змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області.

У змаганнях приймали участь команди Вижницького, Глибоцького, Герцаївського, Кельменецького, Новоселицького, Путильського, Сторожинецького, Сокирянського районів, м. Чернівців, ОЦТКЕУМ, Глибоцького ЦТКСЕУМ та Новоселицького РЦСТКЕУМ.

Змагання з велосипедного туризму були представлені „Комплексною дистанцією”(„Тріал”, „Фігурне водіння велосипеда”) та дистанцією „Велоралі”.

На дистанції „Тріал” перемогу здобули серед дівчат:

І місце – Боднар Ольга (Кельменецький  район), ІІ місце – Бурла Міхаела (Глибоцький район), ІІІ місце – Гузун Олена (Новоселицький район);

– серед юнаків:

І місце – Савка Андрій (Новоселицький район), ІІ місце – Паламарюк Богдан (м. Чернівці), ІІІ місце – Островський Владислав (ОЦТКЕУМ).

На дистанції „Фігурне водіння велосипеда” перемогли

– серед дівчат:

І місце – Опаєць Інна (Глибоцький  район), ІІ місце – Гросу Марія (Глибоцький ЦТКСЕУМ), ІІІ місце – Велущак Христина (м. Чернівці);

– серед юнаків:

І місце – Мінтенко Іван (Сторожинецький район), ІІ місце – Кучеренко Віталій (м. Чернівці), ІІІ місце – Штефанеса Дмитро (Новоселицький район).

Кращими у Комплексній дистанції серед юнаків були: І місце – Кучеренко Віталій (м. Чернівці), ІІ місце – Козачук Петро (Глибоцький район), ІІІ місце – Мельник Сергій (Сторожинецький район). Серед дівчат перемогу вибороли: І місце – Велущак Христина (м. Чернівці), ІІ місце – Гросу Марія (Глибоцький ЦТКСЕУМ), ІІІ місце – Опаєць Інна (Глибоцький район).

В командному заліку на Комплексній дистанції І місце здобула команда Глибоцького, ІІ місце - команда Новоселицького, ІІІ місце отримала команда Глибоцького ЦТКСЕУМ.

На дистанції „Велоралі” І місце вибороли гуртківці Новоселицького району, ІІ місце – вихованці ОЦТКЕУМ, ІІІ місце – велотуристи Сторожинецького району.

В загальнокомандному заліку І місце здобула команда Новоселицького району, ІІ місце – команда Глибоцького району і ІІІ місце – команда Сторожинецького району.

Головна суддівська колегія змагань вітає учасників з перемогою та бажає успіхів й натхнення тренуватись й вдосконалюватись.


Х відкриті змагання з велосипедного туризмуХ відкриті змагання з велосипедного туризмуХ відкриті змагання з велосипедного туризмуХ відкриті змагання з велосипедного туризмуХ відкриті змагання з велосипедного туризмуХ відкриті змагання з велосипедного туризмуХ відкриті змагання з велосипедного туризму

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (37)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше