» » » Традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського
Інформація
  • Переглядів: 1680
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-04-2013, 15:05
10-04-2013, 15:05

Традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського

Категорія: Навігація / Новини

З метою розвитку спортивно-технічних видів спорту як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості у всебічному гармонійному розвитку особистості, 07 квітня 2013р. були проведені в м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського.

Для вихованців гуртків картингістів, позашкільних освітніх закладів, ці змагання є школою для навчання водіння картів, відпрацювання майстерності та майбутньою професійною підготовкою. А для їх тренерів – це майстер-класи з обміну досвіду.

Відповідальними за організацію та проведення змагань, забезпечення суддями змагань були працівники Комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді".

В змаганнях прийняли участь 8 команд з позашкільних закладів та ТСОУ Чернівецької (Чернівецький ОЦНТТУМ – 16, Кельменецький ТСОУ – 2, “Слон” м.Новодністровськ – 1), Хмельницької (Хмельницький ОЦНТТУМ – 8, Філія ХОЦНТТУМ м. Кам'янець-Подільський – 9), Львівської (СЮТ-СТК ТСОУ м.Стрий – 6 ), та Тернопільської (Тернопільський СТК ТСОУ – 6, Козівський РБДЮТ - 1) областей загальною кількістю 49 пілотів. 

Учасників змагань вітали заступник мера Кам’янець-Подільського – Сукач Василь Олександрович, начальник Кам’янець-Подільського міського управління освіти Старченко Світлана Володимирівна, заввідділом у справах сім’ї та молоді Кам’янець-Подільської міської ради Павловський Степан Іванович.

В цьому сезоні – це перші змагання в Україні з картингу, які були проведені в Західному регіоні. Змагання проводилися з шосейно-кільцевих перегонів в особистому та командному залікові в класах картів: 

“Піонер – Н-міні”- вік учасників 6 - 8 років, 

“Піонер-Н” - вік учасників 9 - 12 років, 

“Піонер - Б” - вік учасників 8-13 років, 

“Кадет” - вік учасників 10 - 14 років, 

“Популярний юнаки ”- вік учасників від 12 до 16 років,  

“Популярний ”, “ІСА” - вік учасників старше 16 років. 

Довжина одного кола траси – 800м. Для різних класів картів кількість кіл була такою: клас картів “Піонер –Н-міні”, “Піонер –Н”, “Піонер –Б”,“Кадет” – 7 кіл; клас картів “Популярний юнаки” – 10 кіл; клас картів “Популярний” – 15 кіл; клас картів “ІСА” – 10 кіл.

Черговий раз порадували вболівальників вихованці гуртків картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом Миронова Володимира Івановича. Найвищих результатів досягли:

1 місце - Боднарюк Сергій, клас картів „Піонер Б”;

      Миронов Руслан, клас картів „Популярний”;

2 місце – Гринчук Дмитро, клас картів „Піонер Н-міні”;

       Балашев Андрій, клас картів „Піонер Б”, 

       Ільїн Віктор, клас картів „Кадет”, 

       Феняк Юрій, клас картів „Популярний-юнаки”,

3 місце – Боднарюк Сергій, клас картів „Піонер Н”;

Покорний Остап, клас картів „Піонер Б”;

      Балашев Андрій, клас картів „Кадет”, 

      Вахата Віталій, клас картів „Популярний”.

Переможці і призери в особистій першості, в усіх класах картів, були нагороджені дипломами відповідних ступенів та кубками від міськради Кам’янець-Подільського. Перехідний кубок мера м.Кам’янець-Подільського отримала команда-переможець Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник команди Миронов В.І.)

Побажаємо картингістам нехай усі їх старти будуть вдалими і ведуть до перемоги.

Традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського Традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського Традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського Традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського Традиційні змагання з картингу на Кубок мера м.Кам’янець-Подільського

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше