• Дата: 3-04-2013, 09:13
3-04-2013, 09:13

Буковинці успішно перемагають на Чемпіонаті Європи з панкратіону

Категорія: Навігація / Новини

Відбувся Чемпіонат Європи з панкратіону в Угорщині 28-31.03.2013р. Троє наших буковинців приймали участь у складі національної збірної команди України: Юрій Чижевський,  Анна Беженар і Олександр Доскальчук, представники обласного ФСТ «Україна», студенти Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Кожен з цих видатних спортсменів є взірцем Чернівецького панкратіону і спорту загалом.

Юрій Чижевський – 92кг (тренер Наконечний І.Ю.) здобув золоту медаль в розділі «агон» та срібну медаль у розділі «ММА».

Анна Беженар – 53кг (тренер Наконечний І.Ю.) здобула золоту нагороду в розділі «агон» та золоту нагороду в розділі «ММА». Два поєдинки здобула перемогу нокаутом та три поєдинки перемогла больовими прийомами.

Олександр Доскальчук – 62кг (тренер Горюк П.І.) здобув бронзову медаль у розділі «ММА».

За підсумками виступів 2012 року Олександр Доскальчук і Анна Беженар визнані кращими спортсменами року, світової організації «ФІЛА», які будуть нагороджені в червні місяці в Канаді на чемпіонаті Світу!

Зараз, наші спортсмени готуються до Фінала Кубку України , 23-27.04.2013 та до чемпіонату Світу, який відбудеться у червні місяці (Канада).

У загально-командному заліку збірна команда України посіла І місце в розділі «агон» та ІІІ місце у розділі «ММА».

Буковинці успішно перемагають на Чемпіонаті Європи з панкратіонуБуковинці успішно перемагають на Чемпіонаті Європи з панкратіону