» » » Вихованці "Юності Буковини" у період канікул змістовно провели час
Інформація
  • Переглядів: 1041
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-04-2013, 10:04
2-04-2013, 10:04

Вихованці "Юності Буковини" у період канікул змістовно провели час

Категорія: Навігація / Новини

З 25 березня у всіх школярів розпочалися весняні канікули, під час яких діти можуть відпочити, прочитати улюблену книгу, поспілкуватися з однолітками, провести вільний час з користю для себе. Саме тому, в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» на період весняних канікул було розроблено та підготовлено цілу низку змістовних, цікавих, розважальних заходів, під час яких кожен вихованець Центру міг проявити себе та почерпнути щось нове та цікаве.

Так, 25 березня відбувся виховний захід присвячений Всесвітньому Дню поезії. Ввести у чарівний світ поезії, викликати емоційні переживання засобами художнього слова відвідувачам Центру допомогли  вихованці гуртка художньо-сценічного слова «Паросток» (керівник І.Москаль), які виконали свої улюблені твори українських та буковинських митців поетичні слова.

26 березня у концертному залі Центру відбувся Гала-концерт найкращих театральних колективів та  читців обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Школярі міста мали змогу насолодитися неперевершеними театральними постановками, новими формами театрального мистецтва. Глядацький зал із великою вдячністю дарував найщиріші оплески за  естетичну насолоду юним зіркам Мельпомени.

27 березня вихованці Центру відзначали Міжнародний день театру. До цього свята було підготовлено цікаву, змістовну інформацію, яка була озвучена на радіо Центру. Також вихованці мали нагоду відвідати обласний музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської, де відбувалося святкове дійство, присвячене Дню театру, та творча зустріч з Народною артисткою України Валентиною Зимньою.

А ще вихованці ЧОЦЕВ «Юність Буковини» гідно представляли Буковину на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

З 27 по 29 березня  цього року  в м. Хмельницькому проходив

Всеукраїнський фестиваль – конкурс юних вокалістів  «Пісня над Бугом». 

У фестивалі взяли участь обдаровані діти та молодь з  багатьох областей України, всього близько 400  учасників від 5 до 21 року.

Чернівецьку область на фестивалі представляли 8 вихованців  народного художнього колективу «Мрія» ( керівник Світлана Літовська) та  зразкового  художнього  колективу «Шарм» ( керівник Людмила  Кірнадз) Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

Переможцями стали:

У номінації «Народний спів»:

І місце - Якимчук Аліна;

ІІ місце – Мигалатян Алла;

У номінації «Естрадний спів»:

І місце – Порушник Лілія;

ІІ місце  - Якимчук Аліна;

ІІ місце – Паучек Артем;

ІІІ місце -  Масович Ольга.

Переможці фестивалю нагороджені дипломами та кубками.

Канікули – це час коли можна всю енергію витратити на улюблену справу.

Не лінувались і наші юні танцюристи. Так вихованці гуртка спортивно-бального танцю «Фортуна» (керівник Моїсеєв Г.Б.) провели канікули корисно і цікаво. 24 березня в місті Тернопіль проходили  Всеукраїнські традиційні змагання з спортивно-бального танцю «Ритми Весни 2013». В категорії Юніори ІІ-Д  нашу область представляли Мельничук Максим та Голюк Ірина, які вибороли ІІ місце в латино-американській програмі та ІV в програмі стандарт. 30 березня 2013 року в місті Івано-Франківськ проходили Відкриті командні змагання з бально-спортивного танцю «Орхідея 2013», де Чернівецьку область представляли зразу чотири пари танцюристів і всі стали переможцями:

- Рудей Максим та Костащук Каріна (Юніори І+ІІ Е) – І місце програма стандарт, VІ латиноамериканська програма;

- Клим Андрій та Слободян Христина (Юніори І+ІІ Д) - ІІ  місце програма стандарт, ІІ латиноамериканська програма;

- Сіянко Микита та Кобзар Лаура (Юніори І+ІІ Н) - V  місце програма стандарт;

- Сіянко Ілля та Терновецька Діана (Юніори І+ІІ Н) - V  місце програма стандарт.

Бажаємо всім вихованцям ЧОЦЕВ «Юність Буковини» гарного настрою, успішно закінчити навчальний рік та ще багато-багато перемог на мистецьких Олімпах.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (20)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше