» » » Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Вижниччини
Інформація
  • Переглядів: 1654
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-04-2013, 10:26
1-04-2013, 10:26

Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Вижниччини

Категорія: Навігація / Новини

28 березня 2013 року заступник голови –начальник відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації Т.І.Тирон провела нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів  на тему «Шляхи покращення якості освіти».

Керівник освітянської галузі проаналізувала роботу загальноосвітніх навчальних закладів за  результатами моніторингу навчальних досягнень учнів з базових дисциплін та методичними рекомендаціями   наказу Департаменту освіти і науки, молоді та  спорту  № 285 від 25.03.2013 року «Про підсумки надання методичної допомоги щодо  стану викладання навчальних предметів та організації методичної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах Вижницького району» та організацію гарячого харчування в районі   роботу трьох навчальних закладів було визнано незадовільною, директори отримали догану

Тетяна Тирон вела мову про  дотримання чинного законодавства з охорони праці,  про результати перевірки щодо організації харчування учнів у ЗНЗ, про підготовку  щодо виготовлення паспортів ЗНЗ,  про участь   школярів  у Всеукраїнському конкурсі "Вижницька палітра - 2013", про проведення місячника благоустрою  та оголошення конкурсу на кращий інтер'єр території .

 Проаналізувавши роботу 18 навчальних закладів, Тетяна Іллівна чітко показала стан навчально-виховного процесу та господарської діяльності директорів, наголосила на тих завданнях, які вимагають більш відповідального ставлення до своїх обов’язків з боку директорів.

Про облаштування внутрішніх вбиралень у ЗНЗ району , вів мову начальник господарської групи відділу освіти , молоді та спорту В.І.Марчук.

Питання «Дотримання чинного законодавства з охорони праці у ЗНЗ району» розкрив О.І.Семирозум, начальник відділу виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Вижницькому районі. Т.І.Тирон підкреслила, що з даного питання буде проведено  семінар-практикум  у одній із шкіл району.

Завідувач РМК Є.І.Сторожук акцентувала увагу присутніх  на дотриманні вимог Положення про атестацію,  ознайомила із порядком проведення засідання районної атестаційної комісії.

Голова райкому профспілки працівників освіти Я.С.Борсук звернув увагу присутніх на  морально-психологічний  клімат у колективах.

У ході роботи  було  ознайомлено присутніх із результатами  опитування батьків, учителів та керівників навчальних закладів з питання «Шляхи покращення  навчальних досягнень учнів».

На нараді Тетяна Іллівна дала ряд доручень.

 

Нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Вижниччини

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше