» » » У Вижницькому районі обговорено шляхи покращення якості освіти
Інформація
  • Переглядів: 1024
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-03-2013, 17:37
27-03-2013, 17:37

У Вижницькому районі обговорено шляхи покращення якості освіти

Категорія: Навігація / Новини

На базі Іспаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися інтернет-збори з питання: «Шляхи покращення якості освіти». Участь у зборах взяли: голова райдержадміністрації Василь Ткачук, заступник голови районної ради Микола Гайдук, заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон, Іспаський сільський голова Михайло Андрюк, працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, директори навчальних закладів, голови шкільних батьківських комітетів.

Василь Ткачук у своєму виступі підбив підсумки роботи шкіл за І семестр 2012/2013 н.р., проаналізував результати участі учнів загальноосвітніх закладів району у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. За словами голови райдержадміністрації, Вижницький район зайняв ІІІ місце за даними показниками. «Разом з тим, є такі школи, які з року в рік не проводять якісну підготовку учнів до участі в районних та обласних олімпіадах. В цьому питанні повинні бути зацікавлені не лише педагогічні колективи, але й батьки. Робота має проводитися спільно і навчальний процес має проводитися в комплексі з виховним. А влада робитиме все, для того аби підтримати творчих та обдарованих дітей», - зауважив Василь Ткачук. Відтак, керівник району акцентував увагу на необхідності співпраці директорів шкіл та батьків в організації гарячого харчування учнів.

В рамках зборів відбувся семінар-практикум з директорами шкіл з питання впровадження інтерактивно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес. Директор Іспаської ЗОШ І-ІІІ ст. Тарас Мазуряк ділився досвідом роботи, оскільки дана школа є опорною в районі та області з впровадження ІКТ.

З батьками, директорами шкіл працівниками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено анкетування з проблеми: «Шляхи покращення якості освіти».

Під час інтернет-зборів, Тетяна Тирон звітувала про зроблені вже кроки щодо покращення якості освіти. Батьків хвилювали такі проблеми: відкриття на базі Вижницького району філії Буковинської Малої Академії наук, пункту ЗНО. Директор Департаменту освіти, молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Бауер пообіцяв сприяти по мірі можливості у вирішенні цих питань. Тетяна Іллівна підводячи підсумки інтернет-зборів повідомила, що у районі буде проводитися освітянський форум з питання: «Шляхи покращення якості освіти», на якому будуть підведені підсумки участі наших учнів в ІІІ та IV етапах Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах. Буде прийнято програму «Шляхи розвитку освіти на Вижниччині».

 

У Вижницькому районі обговорено шляхи покращення якості освітиУ Вижницькому районі обговорено шляхи покращення якості освіти

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше