» » » Творча майстерня новаторства керiвних i педагогiчних працівників Глибоччини
Інформація
  • Переглядів: 995
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-03-2013, 09:37
27-03-2013, 09:37

Творча майстерня новаторства керiвних i педагогiчних працівників Глибоччини

Категорія: Навігація / Новини

Освіта має сьогодні складну місію. І полягає вона в тому, щоб орієнтуючись на завтрашній день,  мати гарантію – якісну освіту. Сьогодні незаперечним є факт, що якісна освіта – це основа успішного розвитку науки, економіки, культури держави. Найголовніше, це виховати у дітей свідому потребу у навчанні, переконати, що знаюча людина набагато сильніша за ту, яка не знає.  Костянтин Ушинський зазначав, що основне завдання педагога – не змушувати, а заохочувати дитину до навчання. Тому на уроці повинна бути створена ситуація успіху, доброзичливості, які сприяють формуванню позитивної мотивації.

Найважливішою ланкою поліпшення якості освіти був і залишається вчитель, його любов і небайдужість до дітей та своєї професії, його педагогічна і методична майстерність, його мужність, толерантність, вміння слухати, дискутувати. Як сказав І. Дистерверг: «Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю, пройматися і надихатися силами, що пробудилися в ній».

Саме для поширення передового педагогічного досвіду кращих вчителів району, для підвищення якості та ефективності навчально-виховного процесу сьогодні, 26 березня, відбулось перше засідання районного вiддiлення Aвторської творчої майстернi новаторства керiвних i педагогiчних працівників.

Глибоцьке районне вiддiлення Aвторської творчої майстернi новаторства керiвних i педагогiчних працiвникiв «Педагогiчна майстернiсть: теорiя i практика»  дiє у вiдповiдностi до Положення про Авторську творчу майстерню новаторства керівних i педагогiчнux працiвникiв «Педагогiчна майстернiсть: теорiя i практика» при IППОЧО, затвердженого наказом Головного управлiння освiти i науки облдержадмiнiстрацiї вiд 05.06.2012 № З90.

На засіданні були присутні 98  кращих вчителів Глибоцького  району, вчителів-методистів з базових дисциплін.

Розпочала роботу  завідуюча Глибоцьким  райметодцентром О.С.Намака, яка ознайомила присутніх із планом роботи засідання, оголосила тему та завдання Майстерні.

Заступник начальника управління освіти І. Ю.Цуркан  ознайомила присутніх із регіональною програмою підвищення якості навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області на період з 2013 до 2018 років та окреслила шляхи її реалізації.

 «Вивчаючи Програму, плануючи шляхи її реалізації на теренах району, ми прийшли до висновку, що завдання-досить вагомі та для якісного виконання їх потрібні кваліфіковані фахівці-педагоги. Тому вирішено створити районне відділення Авторської творчої майстерні новаторства та запросити до участі в Майстерні справжніх майстрів педагогічної справи-вчителів, що мають звання «Вчитель методист» та можуть сприяти підвищенню якості навчально-виховного процесу на місцях-у кожній школі», - наголосила Інна Юріївна у своєму виступі.

Керівником Майстерні, координатором району призначено вчителя – методиста Д.М.Крецу – вчителя математики Глибоцького ліцею.

Загалом, було вирішено створити  електронну скриньку «Творча майстерня» на сайті управління освіти та постійно її поповнювати методичними напрацюваннями: програмами, конспектами уроків,  конспектами виховних заходів, творчих звітів, презентацій, тощо.

 

Творча майстерня новаторства керiвних i педагогiчних працівників ГлибоччиниТворча майстерня новаторства керiвних i педагогiчних працівників ГлибоччиниТворча майстерня новаторства керiвних i педагогiчних працівників ГлибоччиниТворча майстерня новаторства керiвних i педагогiчних працівників ГлибоччиниТворча майстерня новаторства керiвних i педагогiчних працівників Глибоччини

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше