» » » Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»
Інформація
  • Переглядів: 3327
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-03-2013, 15:39
26-03-2013, 15:39

Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 26 березня 2013 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді спорту Михайло Бауер провів підсумкову нараду за наслідками комплексної перевірки освітніх установ Кіцманського району.

Нарада проходила у залі засідань Кіцманської райдержадміністрації за участі керівництва району, директорів та заступників директорів освітніх закладів.

Під час свого виступу Михайло Йозефович зауважив, що попередня перевірка Кіцманського району здійснювалася у 2001 році. Тобто, освітня галузь району не перевірялася, майже, 12 років. Така ситуація, як підкреслив директор Департаменту, не повинна мати місце, адже комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років.

У своєму виступі Михайло Бауер відзначив такі позитивні напрямки роботи в освітній галузі Кіцманщини: «Департаменту імпонує робота, яка проводиться у дошкільних закладах. Відчувається вболівання завідуючих садками за стан справ, за різні нововведення та намагання постійно удосконалювати роботу.

Наступне – у закладах освіти вашого району сформована цікава модель виховної діяльності, яка будується на на принципах родинної педагогіки, національних традиціях краю.

Великим позитивом є й те, що ви зліквідували вечірню форму навчання, яка була серйозним гальмом розвитку освіти».

Михайло Йозефович відзначив позитивну роботу таких закладів освіти як: Кіцманського дошкільного навчального закладу, Кіцманського НВК, Кіцманської гімназії, Реваківського та Драчинецького загальноосвітніх навчальних закладів.

Поряд з позитивом Михайло Бауер вказав і на недоліки, проблемні питання, які потребують вирішення. За його словами, термінового вирішення потребує питання підвищення якості знань учнів Кіцманщини.

«Низький рівень знань учнів – це найважливіша проблема. Необхідно удосконалювати організацію навчально-виховного процесу. Ми маємо розпочати навчати дітей, адже за це держава нам платить заробітню платню.

У загальноосвітніх навчальних закладах відсутній внутрішкільний контроль. Директори шкіл не виконують свої безпосередні функції. Один із директорів недовідвідав 41урок.  Варто зазначити, що аналіз та висновки відвіданих уроків формальний та схематичний характер.

Одним із головних питань у навчально-виховному процесі є – організація харчування. Здається, що зроблено чимало: на харчування однієї дитини виділяється по 10 гривень, що є одним із кращих показників в області. Але у ході перевірки нами було виявлено чимало недоліків.

Кожен керівник навчального закладу повинен тримати на контролі питання організації харчування. А також, у найкоротші терміни, у кожному навчальному закладі повинні бути введені ставки медичних сестер. Здоров’я дітей, наших учнів – найголовніше.

Питання облаштування внутрішніх вбиралень у ЗНЗ знаходиться на моєму особистому контролі. У Кіцманському районі внутрішніми вбиральнями облаштовано лише 69 % навчальнихзакладів. До 1 вересня 2013 року у кожному освітньому закладі повинні бути внутрішні вбиральні.

Не менш серйозним недоліком є те, що спортивні майданчики обладнані дуже примітивно. Їх необхідно облаштувати нестандартним обладнанням. Також у школах створюємо зони динамічного розвантаження. Щоб дитина під час перерви могла кудись направити свою енергію: пострибати на скакалці, покрутити обруч», – констатував директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

У ході наради також доповідав начальник управління освіти і науки Георгій Куриш. Георгій Миколайович детально проаналізував результати комплексної перевірки освітньої галузі Кіцманського району.

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту підготовлено проект Рішення, який буде доповнено та розміщено на нашому сайті.

 

Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»Михайло Бауер: «Комплексна перевірка району повинна здійснюватися кожні п’ять років»

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше