» » » «Думка батьків має бути вирішальною в роботі Департаменту»
Інформація
  • Переглядів: 1158
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-03-2013, 16:08
25-03-2013, 16:08

«Думка батьків має бути вирішальною в роботі Департаменту»

Категорія: Навігація / Новини

Наголосив сьогодні, під час щопонеділкової апаратної наради, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер.

Михайло Йозефович детально проаналізував робочий план за минулий тиждень. Як він зазначив, 22 березня відбулися батьківські Інтернет-збори, які дали позитивний результат.

«На моє глибоке переконання батьківські Інтернет-збори – це прогрессивна форма роботи. На Буковині захід такого типу відбувався вперше і пройшов на належному рівні. Така форма роботи з батьками себе виправдала. Інтернет-збори ми плануємо проводити щоквартально, а якщо виникне потреба – і частіше.

Ми вже сьогодні повинні розпочати підготовку до наступних онлайн- зборів батьків, які будуть присвячені питанню виховної стратегії», – констатував Михайло Бауер. 

Директор Департаменту зауважив, що у найкоротші терміни необхідно очистити території освітніх закладів від снігу та льодового покриття: «У зв’язку з погіршенням погодніх умов, ми повинні уберегти наших учнів та педагогічних працівників від небезпечних та нещасних випадків».

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту 

Директор Департаменту дав доручення створити на сайті рубрику «Відповідаємо на запитання Інтернет-зборів», в якій будуть розміщені відповіді на всі запитання (які надійшли на електронну пошту), на які не прозвучало відповіді під час проходження Інтернет-зборів.

У ході наради Михайло Йозефович зазначив, що вступили в дію нові рекомендації щодо умов прийому дітей в школи-інтернати, які відповідальним працівникам аппарату необхідно вивчити, опрацювати та ознайомити всіх директорів та працівників закладів зазначеного типу.

За результатами апаратної наради директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту дав доручення відповідальним працівникам.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше