» » » Відбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми
Інформація
  • Переглядів: 928
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2013, 17:19
22-03-2013, 17:19

Відбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми

Категорія: Навігація / Новини

22 березня 2013 року відбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми: «Здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми в Чернівецькій області відповідно до національного законодавства та міжнародних норм». У засіданні взяли участь: О.В. Довганич, заступник директора Департаменту-начальника управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації; Р.Тищук, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; Е.М. Мручковська, голова Чернівецького обласного молодіжного громадського об’єднання «Сучасник» («Забезпечення дотримання національного  законодавства та міжнародних норм у сфері захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми, в Україні: огляд досягнень та потреб»); О.П. Осовська, методист виховної роботи Інституту післядипломної освіти Чернівецької області («Напрацювання Чернівецького обласного Інституту післядипломної освіти в напрямі протидії торгівлі людьми»); А.М. Хомік, директор обласного центру соціально- психологічної  допомоги («Надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми Чернівецьким обласним центром соціально-психологічної допомоги»); Г.І. Лабік, начальник відділу УКР УМВС України в Чернівецькій області («Здійснення правового захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми  правоохоронними органами в Чернівецькій області»); І.В. Гончарук, заступник начальника відділу організації профорієнтації та професійного навчання Чернівецького обласного центру зайнятості («Нові можливості та зміни в чинному законодавстві  щодо зайнятості населення»); С.І. Олексійчук, головний спеціаліст управління сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації («Механізми впровадження взаємодії Національних та місцевих державних структур у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми»). Учасниками круглого столу було обговорено ряд питань щодо реалізації державної політики з протидії торгівлі людьми. В рамках спільного з Чернівецьким обласним громадським молодіжним об’єднанням «Сучасник» проекту «Поширення національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки  Координатора проектів ОБСЕ в Україні  проведено ряд навчальних та підготовчих заходів щодо визначення та підвищення обізнаності відповідального  в Чернівецькій області  структурного підрозділу.

У 2013 році є перші офіційні звернення  від постраждалих від торгівлі людьми мешканців Чернівецької області до органів місцевої влади за отриманням  статусу та  комплексною допомогою.  Міністерство соціальної політики України розглянуло надіслані пакети документів та підтвердили встановлення статусу особам, постраждалим від торгівлі людьми, які звернулись до Чернівецької обласної державної адміністрації. Це свідчить про те, що органи виконавчої влади на Буковині набирають досвіду реалізації норм, які щойно набули чинності в Україні щодо захисту жертв сучасного рабства.

Протидія торгівлі людьми була визначена одним з пріоритетів головування України в ОБСЄ у 2013 році та є частиною інших міжнародних зобов’язань.

 

Відбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьмиВідбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьмиВідбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьмиВідбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьмиВідбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше