» » » На Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збори
Інформація
  • Переглядів: 1833
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2013, 16:57
22-03-2013, 16:57

На Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збори

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 22 березня 2013 року, під керівництвом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, відбулися перші на Буковині Інтернет-збори для батьків на тему: «Підвищення якості освіти учнів».

Під час свого виступу Михайло Йозефович наголосив, що такі збори будуть проходити щоквартально, а якщо буде виникати потреба – частіше.

«Батьківські Інтернет-збори дадуть нам можливість почути думки батьківських громад кожного загальноосвітнього навчального закладу. Ви маєте занати, що Департамент робить все можливе для того, щоб батьки якомога краще були ознайомлені із системою освіти краю. Батьки – головні природні вихователі дитини. Основний чинник у формуванні особистості – це виховний клімат сім’ї. І ми повинні разом, злагоджено виховувати і навчати дітей».

У ході онлайн розмови з батьками Михайло Бауер окреслив здобутки системи освіти області:

«Ми перші в Україні на 100% виконали програму «Шкільний автобус». Для підвезення до місць навчання дітей та педагогів нам необхідно було 110 шкільних автобусів, маємо – 132.

Минулого року наша область в рейтингу за результатами державних олімпіад займає V місце в Україні.

Варто відзначити, що ми відкрили Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей з сільської місцевості з малозабезпечених сімей. Ви маєте направляти туди на навчання талановитих дітей із своїх населених пунктів, які підпадають під соціально незахищені категорії.

Зверну вашу увагу на те, що ми суттєво удосконалили систему виховної роботи, за допомогою учнів створено веб-проект «Історико-краєзнавчий портрет Буковини», створено концепцію і програму екологічної освіти.

Департамент освіти і науки, молоді та спорту робить все можливе для того, щоб знання учнів стали значно якіснішими та кращими. Ми запровадили електронну тестову форму контролю якості знань школярів, у всіх навчальних закладах запровадили інформаційну систему управління освітою».

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту закцентував увагу батьків та педагогічних працівників на виховних проблемах. За його словами, сьогодні у дітей немає сформованих моральних якостей: існує суттєвий вплив інформаційного простору, раннє захоплення віртуальним комп’ютерним світом; у школярів безліч шкідливих звичок. Особливу увагу Михайло Йозефович приділив питанню стану здоров’я дітей: «Прикро, але ми бачимо, що стан здоров’я дітей погіршився. Ми маємо всі разом оголосити боротьбу за тотальний здоровий спосіб життя та якісне харчування дітей. Адже наша спільна задача – збереження здоров’я підростаючого покоління.

У загальноосвітніх закладах необхідно створити умови для активного відпочинку школярів під час перерви, облаштувати нестандартним обладнанням спортивні зали та майданчики, в школах створити зони динамічного розвантаження. Принагідно, хочу зауважити, що до 1 вересня 2013 року у кожному навчальному закладі мають бути обладнані внутрішні вбиральні.

У даному контексті відзначу, що важливе питання, яке знаходиться на моєму особистому контролі, – організація харчування, а також питання техніки безпеки, охорони життя дітей. Діти повинні знати правила дорожнього руху, правила поведінки на воді, з електричними приладами тощо».

Михайло Бауер наголосив, що заклади освіти відкриті для батьків. Адже батьки – це активні учасники навчально-виховного процесу, наші помічники. «Дуже принципово, щоб батьки брали активну участь і у щорічних звітах директорів шкіл, – відзначив директор Департаменту.

У батьківських Інтернет-зборах взяло участь 655 осіб у 23 визначених загальноосвітніх навчальних закладах області. Всі бажаючі мали можливість задати директору Департаменту запитання та одразу отримували вичерпну і ґрунтовну відповідь.

Михайло Йозефович закликав всіх учасників Інтернет-зборів робити все можливе для того, щоб життя школярів стало кращим: «Ми повинні виховати та сформувати успішного і потужного громадянина нашої держави!».

За результатами батьківських Інтернет-зборів була прийнята Ухвала, яка після доопрацювання буде розміщена на нашому сайті. 

 

На Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збориНа Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збориНа Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збориНа Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збориНа Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збориНа Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збориНа Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збориНа Буковині відбулися перші батьківські Інтернет-збори

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше