» » » Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького району
Інформація
  • Переглядів: 1308
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-03-2013, 15:40
21-03-2013, 15:40

Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького району

Категорія: Навігація / Новини

20 березня 2013 року на базі Кельменецького ліцею відбулося чергове засідання з циклу виїзних круглих столів за результатами обласного дослідження «Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів». Метою даного заходу стало представлення результатів дослідження, проведеного науково-експериментальною лабораторією превентивного виховання молоді ІППО ЧО у загальноосвітніх навчальних закладах Кельменецького району, налагодження співпраці з державними органами управління та вироблення спільного плану дій, спрямованих на покращення превентивної роботи у навчальних закладах району.

У роботі засідання круглого столу взяли участь заступник начальника управління освіти Кельменецької районної державної адміністрації – Ж.О.Галай, завідувач районного методичного кабінету управління освіти – В.І.Молода, методисти районного методичного кабінету управління освіти – Т.М.Паламар та Ж.О.Лопанчук, завідувач науково-експериментальної лабораторії превентивного виховання молоді ІППО ЧО – Т.А.Кліщинська, представник кримінальної міліції у справах дітей району– І.М.Ісак, директор Вороновицького НВК – І.П.Польська, директор Лівинецької ЗОШ І – ІІІ ст. – Л.О.Мельник, заступник директора з виховної роботи Кельменецького ліцею – Н.А.Григоращенко, заступник директора з виховної роботи Ленковецького НВК – Г.А.Гадай, директори загальноосвітніх навчальних закладів та їх заступники з виховної роботи. Керувала роботою засідання круглого столу методист РМК управління освіти – Т.М.Паламар.

Учасників засідання круглого столу привітали заступник начальника управління освіти Ж.О.Галай та завідуюча РМК В.І.Молода.

Роботу засідання круглого столу розпочала методист РМК управління освіти – Т.М.Паламар. У своєму виступі охарактеризувала стан виховної роботи, звернула увагу на основні завдання превентивного виховання, що стоять перед освітянами району, а також окреслила пріоритетні напрямки правовиховної роботи.

Перед учасниками засідання круглого столу виступив І.М.Ісак, представник кримінальної міліції у справах дітей, який детально проаналізував стан правопорушень серед учнівської молоді району, зробив акцент на спільних профілактичних заходах, проведених представниками кримінальної міліції спільно з педагогічними колективами навчальних закладів.

Завідувач науково-експериментальної лабораторії превентивного виховання молоді Т.А.Кліщинська представила результати дослідження «Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів» Кельменецького району, проаналізувала і здійснила порівняльний аналіз результатів дослідження, та наголосила на тому, що за допомогою проведеного дослідження виявлені найбільш актуальні проблеми виховного простору району, які необхідно враховувати при  плануванні виховної роботи навчальних закладів. Зазначила, що необхідними умовами успішної профілактичної роботи є застосування різних підходів, програм, технологій, форм і методів виховання.

І.П.Польська – директор Вороновицького НВК у своєму виступі «Постійна систематична правова освіта і виховання – норма освітньо-виховного процесу» презентувала структуру правовиховної роботи педагогічного колективу, яка являє собою цілий комплекс занять, заходів і міроприємст, що проводяться систематично починаючи з дошкілля.

Директор Лівинецької ЗОШ І – ІІІ ст. Л.О.Мельник закцентувала увагу на питанні залучення органів учнівського самоврядування до вдосконалення правового виховання учнів, презентувала модель учнівського самоврядування закладу, більш детально зупинилась на правовиховних заходах, які організовуються і проводяться учнівським самоврядуванням та до участі у яких залучаються не тільки вчителі школи, а і батьки. Особливу увагу звернула на єдність шкільного і сімейного виховання, координацію спільних дій та правову освіту не тільки дітей а і їх батьків.

Заступник директора з виховної роботи Кельменецького ліцею Н.А.Григоращенко презентувала систему профілактичної роботи закладу. У своєму виступі «Організація системи профілактики правопорушень серед дітей та підлітків» охарактеризувала основні напрямки правового виховання ліцеїстів. Більш детально зупинилась на необхідності налагодження скоординовасті у діях всіх учасників навчально-виховного процесу у напрямку правової освіти, а також представила наробки педагогічного колективу саме в цьому напрямку.

У своєму виступі «Співпраця школи, сім`ї і громадськості у організації правоосвітньої та правової роботи» заступник директора з виховної роботи Г.А.Гадай охарактеризувала систему дій, розроблену педагогами навчального закладу, спрямовану на вдосконалення правовиховної роботи, алгоритм налагодження співпраці школи, сім’ї, державних та громадських організацій, а також презентувала результати роботи педагогічного колективу у цьому напрямку.

Учасники круглого столу обговорили спільні проблеми, висловили ідеї та можливі шляхи щодо їх вирішення. Визначено перспективні напрямки розвитку превентивного виховання із врахуванням результатів обласного дослідження «Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецокого району» та обрано загальноосвітній навчальний заклад, на базі якого в подальшому планується створення експериментального майданчика з попередження та профілактики найбільш поширених схильностей до девіантних проявів у поведінці школярів виявлених дослідженням. На завершення засідання круглого столу були прийняті методичні рекомендації, у яких враховано пропозиції, висловлені учасниками засідання до плану спільних дій, спрямованих на підвищення рівня профілактичної роботи не тільки в районі, а і в області.

 

Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького районуВиявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького районуВиявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького районуВиявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького районуВиявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького районуВиявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кельменецького району

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше