Інформація
  • Переглядів: 2153
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-03-2013, 16:07
20-03-2013, 16:07

Гурток «Основи робототехніки»

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Кожна дитина XXI століття знає про існування роботів, і багато хто з них хотів би мати власного, домашнього робота. Можливість створити робота надає гурток «Основи робототехніки», який працює в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

На заняттях гуртка проводяться дослідження будови автоматизованих механізмів, принципи їх роботи, основні компоненті, які входять до їх складу, а також безпосереднє виготовлення різноманітних пристроїв, які можуть автономно виконувати певні операції. Основною задачею є вивчення будови мікроконтролерів, їх різноманіття, принципи роботи та способи програмування. На основі цих знань формуються певні погляди на автономні машини, які керуються мікроконтролером, адже зараз будь-яка машина, що виконує роботу без участі людини, вважається роботом. Ці знання можна застосовувати майже в будь-якій сфері, особливо виробничій і науковій.

Перш за все гурток цікавий тим, що учні, студенти можуть на власні очі побачити з чого власне виготовляються роботи та їх прототипи. Матеріальна база дозволяє проводити всі необхідні вимірювання – номінали дискретних елементів (конденсатори, резистори, транзистори), дослідження сигналів мікроконтролера за допомогою осцилографа та ін.

Заняття в гуртку сприяють розвитку творчого та технічного мислення у школярів та студентів, практичних навиків конструювання електронного пристрою, до яких входить підготовка шаблону друкованої плати  майбутнього пристрою, підготовка матеріалів для безпосереднього виготовлення плати – травлення склотекстоліту, підбір необхідних елементів, пайка; створення програми для мікроконтролера, якщо це передбачено схемою пристрою. Починаючи з простих схем, які можуть просто вмикати світлодіоди, і все більше поглиблюючись у світ автономних апаратів, гуртківці мають шанс стати винахідником принципово нової архітектури вже давно знайомого пристрою, або мікроконтролера, що може стати ключовим моментом історії розвитку робототехніки і обчислювальної техніки в цілому.

Навчання в гуртку передбачає також участь у різноманітних тематичних конкурсах. Одним із таких конкурсів є міжнародні перегони автономних роботів “Roborace”, де кожен бажаючий може проявити свої здібності в області проектування робота. Отже, приходьте, будемо раді вас бачити, та бажаємо вам успіхів у досягненні мети!

 

Гурток «Основи робототехніки»Гурток «Основи робототехніки»Гурток «Основи робототехніки»

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше