» » » Інтегроване заняття в Острицькому НВК: «Наші друзі – дикі тварини»
Інформація
  • Переглядів: 2261
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-03-2013, 11:01
20-03-2013, 11:01

Інтегроване заняття в Острицькому НВК: «Наші друзі – дикі тварини»

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області

Природа — це невичерпне джерело всебічного розвитку дитини, ефективний засіб формування її світогляду, виховання почуттів. Ознайомлення дітей з різноманітністю природи в різних куточках Землі, зокрема, ознайомлення з дикими тваринами Африки та наших лісів, є цікавішим та ефективнішим, якщо використовувати різні засоби наочності та інтегрувати природу з розвитком мовлення і малюванням.

Практичний психолог Острицького НВК Погоня Данієла Анатоліївна  провела інтегроване заняття, упродовж якого використовувала альбоми із зображенням диких тварин Африки та наших лісів, вправу на релаксацію «Слухаємо природу», загадки про тварин, вірші, рухливі ігри, креативну дошку «Чарівне скло», дидактичну гру «Вовк і зайчики», які допомогли малятам яскравіше уявити природу та тваринний світ, до того ж, створити атмосферу подорожі. Такі форми роботи сприяють розвитку у дітей логічного мислення, уяви, уваги, пам‘яті, мовлення.

Найбільше дітям сподобалося малювання на креативній дошці «Чарівне скло», за допомогою якого   розвиваються  творчі здібності малят, формується художнє мислення. Чарівне скло» дає можливість експериментувати, адже його створюють одночасно дві дитини по різні боки скла, і зображення постає з обох боків площини.  Малювання на склі дозволяє домальовувати і змінювати зображення, змішувати фарби і легко витирати їх. Під час такої діяльності малята набувають неоціненного досвіду колективної праці, налагодження взаємин з однолітками, розуміння співавторства і спільного натхнення. Сам процес творчості обов‘язково супроводжується спокійною мелодією або  звуками природи...

Ефективність всебічного розвитку дитини значною мірою залежить від того, як часто вона залучається до різних видів діяльності.

 

Інтегроване заняття в Острицькому НВК: «Наші друзі – дикі тварини»Інтегроване заняття в Острицькому НВК: «Наші друзі – дикі тварини»Інтегроване заняття в Острицькому НВК: «Наші друзі – дикі тварини»Інтегроване заняття в Острицькому НВК: «Наші друзі – дикі тварини»

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше