» » » "Попередження насилля, жорстокості у сім`ї та учнівському колективі"
Інформація
  • Переглядів: 2853
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-03-2013, 15:54
18-03-2013, 15:54

"Попередження насилля, жорстокості у сім`ї та учнівському колективі"

Категорія: Навігація / Новини

Проблема жорстокості та насильства у нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов'язано з багатьма соціально-економічними і психологічними чинниками. Негативну роль відіграє також низький рівень правової культури населення, недостатні знання законодавчих норм, що охороняють права дитини та гарантують покарання кривдників. 

15 березня 2013 року на базі Михайлівського НВК Глибоцького району практичним психологом Анастасією Унгурян був проведений тренінг для педагогів на тему: «Попередження насилля, жорстокості у сім`ї та учнівському колективі». Девізом тренінгу послужив вислів В.Гюго «Для мене не важливо на чиєму боці сила, важливо те, на чиєму боці право». Мета тренінгу: виробити знання й уміння з визначення ознак фізичного, психологічного чи сексуального насильства над дітьми, надати інформацію про закони, що захищають жертв насилля, підвищити правову культуру педагогів щодо захисту прав дітей, формувати у суспільстві нетерпиме відношення до різних проявів насилля по відношенню до дітей, створення умов по профілактиці насилля і жорстокості, направлених проти дітей.

У ході тренінгу психолог представила міні-лекцію у вигляді мультимедійної презентації на тему: «Види, форми та наслідки насильства». Після лекції педагоги поділилися на групи та створили «Дерево насильства», де вказали «корінь» проблеми, та її «плоди».

За допомогою рольової гри «Які умови необхідні для захисту прав дитини?» психолог наочно продемонструвала соціальні й емоційні зв’язки, що забезпечують необхідні умови для повноцінного розвитку дитини.

Зняти емоційне напруження, яке виникло в учасників під час тренінгу допомогла релаксаційна вправа. 

Заключним етапом тренінгу було висловлення своїх почуттів та вражень від проведеного заходу за допомогою вправи «Збір очікувань».

Усі педагоги активно працювали та дійшли такого висновку: «Насильство над дітьми – це реальна загроза для розвитку суспільства. Адже жорстоке поводження з дітьми в подальшому формує з них соціально-дезадаптованих людей, не здатних створювати повноцінну сім'ю, бути гарними батьками, а також є по­штовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей».

 

Практичний психолог

Михайлівського НВК

Унгурян Анастасія Іванівна

 

"Попередження насилля, жорстокості у сім`ї та учнівському колективі""Попередження насилля, жорстокості у сім`ї та учнівському колективі""Попередження насилля, жорстокості у сім`ї та учнівському колективі""Попередження насилля, жорстокості у сім`ї та учнівському колективі"

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше