Error: Incorrect password!
Вихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.Шевченка » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Вихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.Шевченка
Інформація
  • Переглядів: 1328
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-03-2013, 10:22
18-03-2013, 10:22

Вихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.Шевченка

Категорія: Навігація / Новини

У нашого народу є святині, дорогі серцю кожного українця. Серед них вирізняється постать великого поета Т.Г.Шевченка.

9 березня 2014 року Україна відзначатиме 200 - річчя від дня народження мислителя і художника, поета і творця, пророка українського народу.

Вихованці комунального закладу «Оршівський дитячий будинок» з великим інтересом читають і вивчають твори великого Кобзаря. Де б не був поет, завжди перед його очима була батьківська земля, «садок вишневий коло хати», і «лани широкополі»,і «Дніпро і кручі» Т.Г.Шевченко ніколи не забував про рідний народ, який потерпав у злиднях і «неволі тяжкій». Він гаряче співчував селянам, відображаючи в своїх творах їхнє життя, за що й поплатився роками заслання. Тарас Шевченко бачив нашу Україну «вольною, новою», він гаряче вірив в її прийдешнє, у те, що «на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».

У конкурсі на краще декламування творів Великого Кобзаря відзначилися вихованці: Андріана Нашиба, Ірина Фролова, Володимир Черепита, Олег Кіцул, Тетяна Фролова, Михайло Токар, Валентина Форфило.

Діти низько вклоняються Кобзареві за безмежну, жертовну любов до народу, до України і, вшановуючи його пам’ять, вчаться теж любити свою Батьківщину так, як любив він.

О.Мойсюк, бібліотекар.

 

 

 

Вихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.ШевченкаВихованці Оршівського дитячого будинку вшанували пам’ять великого поета Т.Г.Шевченка

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!