» » » Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кіцманського району
Інформація
  • Переглядів: 1057
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-03-2013, 10:15
18-03-2013, 10:15

Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кіцманського району

Категорія: Навігація / Новини

15 березня 2013 року на базі Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст. № 2 відбулося чергове засідання з циклу виїзних круглих столів за результатами обласного дослідження «Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів». Метою даного заходу стало представлення результатів дослідження, проведеного науково-експериментальною лабораторією превентивного виховання молоді ІППО ЧО у загальноосвітніх навчальних закладах Кіцманського району, налагодження співпраці з державними органами управління та вироблення спільного плану дій, спрямованих на покращення превентивної роботи у навчальних закладах району.

У роботі засідання круглого столу взяли участь методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА – С.Є.Слободян, методист науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області – О.П.Осовська, завідувач науково-експериментальної лабораторії превентивного виховання молоді ІППО ЧО – Т.А.Кліщинська, представник кримінальної міліції у справах дітей району – Н.М.Миронюк, заступник директора з виховної роботи Неполоковецького ЗНЗ І – ІІІ ст. – С.Т.Лакуста, класний керівник 10 класу Мамаївського ЗНЗ І – ІІІ ст. № 2» – С.Я.Оксентюк директори загальноосвітніх навчальних закладів та їх заступники з виховної роботи. Керувала роботою засідання круглого столу методист науково-методичного центру виховної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області – О.П.Осовська.

Учасників засідання круглого столу привітали методист НМЦ виховної роботи ІППО ЧО – О.П.Осовська, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА – С.Є.Слободян.

Роботу засідання круглого столу розпочала методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА – С.Є.Слободян У своєму виступі «Стан та перспективи розвитку правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району» окреслила стан та перспективи розвитку превентивного виховання у районі. Особливу увагу звернула на можливі причини проявів важковиховуваності, необхідність більш активного залучення батьків до навчально-виховного процесу та єдність шкільного і сімейного виховання.

Н.М.Миронюк – представник кримінальної міліції у справах дітей Кіцманського району детально проаналізував стан правопорушень серед учнівської молоді району, акцентував увагу на результативності профілактичних заходах та необхідності розвитку подальшої співпраці і взаємодії державних органів щодо виявлення дітей схильних до девіантних проявів у поведінці.

Завідувач науково-експериментальної лабораторії превентивного виховання молоді Т.А.Кліщинська представила результати дослідження «Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів» Кіцманського району, проаналізувала і здійснила порівняльний аналіз результатів дослідження, та наголосила на тому, що за допомогою проведеного дослідження виявлені найбільш актуальні проблеми виховного простору району, які необхідно враховувати у плануванні виховної роботи навчальних закладів.

О.П.Осовська, методист науково-методичного центру виховної роботи ІППО ЧО у своєму виступі «Трикутник партнерства: взаємодія освітян, батьків та учнів» відзначила, що усі складові профілактичної роботи потребують уваги та збалансованого підходу, у тому числі, й впровадження превентивних проектів і програм, окреслила першочергові завдання та особливу увагу звернула на необхідність вироблення ефективних заходів превенції, які були би спрямовані на профілактику негативних явищ, а не на їх подолання.

Заступник директора з виховної роботи Неполоковецького ЗНЗ І – ІІІ ст. С.Т.Лакуста у своєму виступі «Превентивне виховання: теоретичний і практичний аспект (з досвіду роботи Неполоковецького ЗНЗ І – ІІІ ст.)» охарактеризувала причини деструктивної поведінки дітей, основні аспекти та завдання превентивного виховання, а також представила алгоритм дій і результати роботи педагогічного колективу у напрямку превентивного виховання.

Стан та перспективи розвитку превентивного виховання у Мамаїіському ЗНЗ І – ІІІ ст. №2 представила класний керівник 10 класу С.Я.Оксентюк, охарактеризувала систему дій, розроблену педагогічним колективом навчального закладу, спрямовану на вдосконалення правовиховної роботи, наголосила на необхідності формування позитивних якостей, підвищенні правової культури не тільки серед учнівської молоді, а у всіх учасників навчально-виховного процесу.

У ході роботи круглого столу учасники обговорили спільні проблеми з впровадження якісної превентивної освіти у загальноосвітні заклади району, висловили ідеї, можливі шляхи та побажання щодо їх вирішення, окреслили перспективні напрямки розвитку превентивного виховання із врахуванням результатів обласного дослідження «Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кіцманського району». Також був обраний загальноосвітній навчальний заклад, на базі якого в подальшому планується створення експериментального майданчика з попередження та профілактики найбільш поширених схильностей до проявів девіантної поведінки виявлених дослідженням. На завершення засідання круглого столу були прийняті методичні рекомендації, у яких враховано пропозиції, висловлені учасниками засідання до плану спільних дій, спрямованих на підвищення рівня профілактичної роботи не тільки в районі, а і в області.

 

Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кіцманського районуВиявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кіцманського районуВиявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів Кіцманського району

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше