» » » Відбулася нарада щодо підготовки до проведення пробного тестування
Інформація
  • Переглядів: 1159
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2013, 15:53
15-03-2013, 15:53

Відбулася нарада щодо підготовки до проведення пробного тестування

Категорія: Новини / ЗНО

Сьогодні, 15 березня 2013 року, за участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксани П’ясти, відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі та відповідальними за пункти тестування щодо підготовки, організації та проведення пробного тестування.

Відкрила нараду начальник Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області С.Прінько, яка звернула увагу присутніх на важливість організаційних моментів під час проведення пробного тестування.

Світлана Іванівна закцентувала увагу учасників наради на проведені турніру юних інтелектуалів «Знай українське!», який відбудеться з ініціативи Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та Івано-Франківського РЦОЯО через мережу Інтернет.

Змагатися будуть збірні команди шкіл регіону (14 учасників з міста та 7 – із села). Реєстрація команд розпочнеться з 2 квітня 2013 року. Змагання в Інтернеті (заочний тур) відбудеться 17-19 квітня 2013 року. Очний тур (комплексний тест) – до 20 травня 2013 року. Під час турніру зміст завдань відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури, історії України. А також учні складатимуть тест загальної навчальної компетентності під час очного туру. Головний командний приз – мультимедійний клас, індивідуальні призи – планшетні комп’ютери. Кількість команд – необмежена.

Оксана П’яста детально ознайомила відповідальних за пункти тестування з процедурою проведення пробного тестування, яке відбудеться 23 березня (українська мова та література; біологія: фізика; всесвітня історія; одна з іноземних та російська мова), 30 березня (математика; історія України; хімія; географія; світова література). Вона звернула увагу на те, що учасникам пробного тестування необхідно обов’язково роздрукувати запрошення з «Персонального кабінету» на сайті Івано-Франківського регіонального центру. Для пропуску на пункт тестування абітурієнтам необхідно мати наступні документи: паспорт, запрошення та квитанцію про здійснення оплати.

На завершення наради на пункти тестування були передані пакети необхідних документів.

 

Відбулася нарада щодо підготовки до проведення пробного тестуванняВідбулася нарада щодо підготовки до проведення пробного тестуванняВідбулася нарада щодо підготовки до проведення пробного тестуванняВідбулася нарада щодо підготовки до проведення пробного тестування

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше