Інформація
  • Переглядів: 1062
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-03-2013, 12:28
14-03-2013, 12:28

На гостини до творчого вчителя…

Категорія: Навігація / Новини

13 березня 2013 року на базі навчального кабінету української мови та літератури, який на рівні області став переможцем та отримав звання «Зразковий», відбувся майстер-клас Дани Кривої з творчими філологами району.

Присутні мали змогу взяти участь у методично-інформаційному розмаїтті літератури рідного краю в трьох ракурсах: відомі імена на літературній карті України, ідейно-тематичні блоки, художні образи.

Керівником майстер-класу Д.В.Кривою підготовлено та проведено урок літератури рідного краю на тему: «Людино, що тобі болить?» – у світі біографічних та поетичних асоціацій Бориса Бунчука (відомого українського поета, члена Національної спілки письменників, лауреата кількох премій, автора трьох збірок, доктора філологічних наук, професора, декана філологічного факультету ЧНУ).

Присутні мали змогу побачити величезний багаж знань випускників ліцею. Під керівництвом вчителя ними було підготовлено біографічну діагностику Бунчука Бориса, презентацію збірок, театральне монодійство – хвилини читацької майстерності, віньєтковий колаж випускників ЧНУ, відеогостини у поета. Учні захищали власні проекти за тематично співзвучними поезіями. За крок до ЗНО Мариною Затіркою, переможцем ІІІ етапу олімпіади з української мови та літератури, підготовлено та проведено тестування на знання теорії літератури за поезією Б.І.Бунчука.

Учасникам майстер-класу було презентовано навчальний кабінет з його сучасним забезпеченням, матеріально-технічну базу. Відеогостини в світлиці рідного краю, підготовлені Д.В.Кривою, відобразили зустріч біля «Виноградної колиски» Віри Китайгородської, «Сонник його душі» - до 70-річчя письменника Дмитра Герасимчука, відкрили світ поетичних образів Олени Логінової.

Під час проведення ділової гри з колективного моделювання уроку літератури рідного краю «Поетичний хліб із добрих рук Михайла Ткача» учасники відзначилися творчим підходом до організації навчально-виховного процесу.

Вчителям – учасникам майстер-класу – було запропоновано підготувати до друку колективний збірник авторських уроків з літератури рідного краю.

 

На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…На гостини до творчого вчителя…

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше