» » » На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»
Інформація
  • Переглядів: 2333
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-03-2013, 12:26
14-03-2013, 12:26

На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»

Категорія: Навігація / Новини

11 березня в рамках проведення конкурсу дитячого малюнку «Рятувальник очима дітей» в дошкільний навчальний заклад «Сонечко» завітали пожежники 7 Державної пожежно-рятувальної частини. Метою акції стала пропаганда здорового та активного способу життя, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, формування культури безпечної життєдіяльності.

Під час візиту рятувальники познайомились з дітьми та розповіли їм про користь та шкоду вогню, про те що пустощі з вогнем можуть викликати біль та сльози, також ознайомили дітей зі специфікою своєї роботи. Дошкільнята радо вітали та уважно слухали бійців пожежного підрозділу. Цікавим елементом візиту стало приміряння дітьми елементів бойової амуніції бійців служби цивільного захисту. Всі як один приміряли каску та були дуже задоволені, адже не часто випадає нагода одягнути на себе справжній спецодяг рятувальника.

Кульмінацією «свята» став самий конкурс малювання. Разом з рятувальниками дітлахи малювали те як вони бачать вогонь, шкоду від вогню та звичайно сильних та відважних рятувальників, які мужньо протистоять вогню та іншим природним стихіям.

«До побачення» – радо викрикували дошкільнята з посмішками на обличчі рятувальникам, які залишили по собі тільки позитивні та світлі враження. Це найголовніше визнання для бійців народної служби порятунку.

Дошкільнята зрозуміли, що правил безпечного життя повинні дотримуватись всі і навіть наймолодші громадяни нашої країни.

Районний конкурс «Рятувальник очима дітей» завершиться у квітні місяці. Найкращі художні роботи будуть представлені на обласному етапі конкурсу.

 

Головний спеціаліст

 управління освіти, молоді та спорту

Микитюк М.В.

 

На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»На Хотинщині стартував конкурс дитячого малюнка «Рятувальник очима дітей»

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше