• Дата: 12-03-2013, 10:14
12-03-2013, 10:14

Турнір зі стрільби пройшов успішно

Категорія: Навігація / Новини

6 березня 2013 року в спортзалі Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району відбувся турнір зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів8-11 класів в залік 68 районної спартакіади школярів.

У змаганнях взяло участь 72 учня з 18 шкіл району. Цей турнір, ініціатором та спонсором якого є вчитель фізичної культури Клішковецької ЗОШ В.М.Марковський проводиться третій рік поспіль.

В дуже напруженій боротьбі переможцем стала команда Клішковецької ЗОШ (представник команди В.М.Марковський), друге місце зайняла команда Хотинської гімназії (представник команди В.І.Юзько), третє місце посіла команда Шиловецької ЗОШ представник команди П.М.Маслій.

Кращий стрілок серед юнаків був учень Клішковецької ЗОШ Олег Кирилюк, серед дівчат учениця Клішковецької ЗОШ Марія Бабін.

Переможці змагань та призери в командному заліку були нагороджені дипломами відповідних ступенів та кубками, а переможці та призери в особистому заліку – дипломами та медалями.