Інформація
  • Переглядів: 916
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-03-2013, 12:19
1-03-2013, 12:19

Інтрига змагань

Категорія: Навігація / Новини

Завершилися змагання ХІ обласної Універсіади з волейболу серед чоловіків ВНЗ ІІІ-ІV р.а., в яких взяли участь команди всіх вишів області.
Фаворитом змагань була команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, яка в цьому навчальному році бере участь у змаганнях Всеукраїнської волейбольної ліги серед вищих навчальних закладів України.
Попередні ігри в підгрупах проходили напрочуд напружено і видовищно. У фінальну четвірку ввійшли команди Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету та Чернівецького факультету національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
У поєдинку за третє місце команда майбутніх фінансистів без особливого опору здолала команду ХПІ з рахунком 3:0.
Фінальна зустріч між волейболістами ЧНУ ім. Ю.Федьковича та ЧТЕІ КНТЕУ тривала біля двох годин. Після виграних двох партій спортсмени національного університету розслабились і втратили ініціативу. Цим скористались волейболісти ЧТЕІ КНТЕУ, які зуміли виграти 3 і 4 партії. Інтрига настала у заключній 5-ій партії, де ініціатива переходила з рук в руки. До останньої хвилини ніхто не міг передбачити переможця.
Лише на два очка в останній партії спромоглася переграти суперників команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича і стала чемпіоном обласної Універсіади. Друге місце посіли волейболісти ЧТЕІ КНТЕУ.
Переможців змагань нагороджено кубками і дипломами.
Із кращих спортсменів-волейболістів буде укомплектована збірна команда, яка захищатиме наш край на ХІ літній Універсіаді України.

Інтрига змагань
Інтрига змагань
Інтрига змагань
Інтрига змагань
Інтрига змагань
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше