» » » Всеукраїнська дитяча благодійна акція «Новий Древній Київ»
Інформація
  • Переглядів: 1034
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-02-2013, 11:53
27-02-2013, 11:53

Всеукраїнська дитяча благодійна акція «Новий Древній Київ»

Категорія: Новини / Оголошення

Благодійна організація «Слов'янський фонд» і Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь», за сприяння Київської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації продовжують Всеукраїнську дитячу благодійну акцію «Новий Древній Київ» (с. Копачів Обухівського району Київської області).
«Парк Київська Русь» надає можливість безкоштовно відвідати Парк учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій 24 областей України та Автономної Республіки Крим, а також міст державного значення - Києва та Севастополя.
Мета акції – культурно-патріотичне виховання молодого покоління України та стимулювання інтересу до вивчення історії нашої держави епохи Київської Русі через відвідання Центру культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь» - місця, де відтворюється та будується Дитинець-Кремль Києва У-ХІІІ століть та створюється атмосфера Київської Русі.
Акція діє до 01.06.13 р.
Відвідати «Парк Київська Русь» можна за умов:
• попередньої домовленості з адміністрацією за телефоном: +38 (044) 461 99 3 7, надання листа зі списком учнів та печаткою закладу (для груп);
• наявності учнівського білету (для індивідуального відвідування).
Відвідування «Парку Київська Русь» дає учням можливість глибокого пізнання подій часів Київської Русі (У-ХІІЇ століть), сприяє інтерактивному, живому вивченню історії України, її культурної спадщини, дозволяє підвищити якість сприйняття програмного матеріалу, зацікавити молодь пізнанням традицій України. Проект надає унікальну можливість зануритися у атмосферу далеких часів, підвищити якість сприйняття шкільного матеріалу.
• Проект «Парк Київська Русь» – це єдине і неповторне в історії людства відтворення та будівництво одного з найвідоміших і в той же час найзагадковішого середньовічного міста Європи - Древнього Києва У-ХІІІ століть, столиці найбільшої середньовічної імперії Київська Русь в розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець- Кремль Києва або град Володимира. Відтворюється його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1 з урахуванням всіх знань сучасної науки. А також відтворюється атмосфера Київської Русі.
На території відтворюваного Дитинця-Кремля Києва будуються споруди У-ХІІІ століть, а саме: кріпосна стіна, Десятинна церква, Федорівський і Янчин монастирі, палаци Аскольда, князя Володимира та княгині Ольги, ротонда, гридниця, Софійські, Михайлівські, Подільські ворота та інші будівлі, що відображають життя та побут середньовічних киян.
Парк працює кожні вихідні. У будні дні відвідування «Парку Київська Русь» для організованих груп рекомендоване щосереди та щочетверга за попередньою домовленістю з організаторами.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше