Інформація
  • Переглядів: 2497
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2013, 09:34
26-02-2013, 09:34

Моє педагогічне кредо

Категорія: Навігація / Новини

Від часів античності добре відома, здавалося б, дуже проста істина: у розвитку освіти на різних історичних етапах завжди був і нині є ключовою фігурою саме вчитель. На початку ХХІ століття і третього тисячоліття проблема Вчителя набуває особливого значення в контексті нових процесів, що відбуваються в умовах глобалізації та інтеграції освіти. Основна увага акцентується на професійному розвитку вчителя, його самовдосконаленні, рівні його педагогічної майстерності, його вмінні йти в ногу з часом.
У Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся щорічний методичний фестиваль «Моє педагогічне кредо». На ньому всі вчителі, що атестуються у 2013 році, захищали свої педагогічні надбання та досягнення за атестаційний період. Вони розповіли про особливості педагогічної діяльності, використання новітніх технологій під час проведення уроків та позакласної роботи, демонстрували власні методичні доробки, які допомагають учням швидше засвоювати навчальний матеріал і отримувати ґрунтовні знання. Вчителі, що атестуються ознайомили педагогічний колектив школи зі своїми досягненнями у олімпіадах, конкурсах та фестивалях.
Відповідно до перспективного плану атестації у цьому навчальному році, атестуються 6 вчителів. Ці вчителі різних категорії, різного рівня підготовки та мають різний педагогічний досвід. Мета даного фестивалю –узагальнення педагогічного досвіду, навчання молодих вчителів, використання новітніх технології у навчальному процесі, як запорука досягнення високого результату.
На уроці математики у 10-му класі, вчитель Віра Дякон показала можливість використання інформаційних технологій на уроці. Окрему увагу вчитель приділила застосуванню табличного процесора MS Excel, програми для створення презентацій Microsoft Power Point, пакета динамічної геометрії DG, контрольно-діагностичної системи Test-W.
Вчитель Інна Вінтонік використовувала програму для створення презентацій Microsoft Power Point для проведення уроку у 6-му класі при поясненні нової теми. Учні не тільки слухають, продивлялись інформацію на екрані, конспектують, а й відповідають на запитання, розв’язують задачі за наведеним зразком.
На уроках біології, вчитель Мар’яна Горечка теж використовує ІКТ, а саме програми: «Загальна біологія для школярів», «Енциклопедія природи», «Шкільний курс біології», «Анатомія».
Теж цікавим був звіт вчителя фізики Андрія Телегуз, на уроках фізики часто використовує можливості Інтернету та комп’ютера. Він показав використання комп’ютерних моделей для демонстрацій під час пояснення нового матеріалу та розв’язування практичних задач.
Цікавим був урок-семінар з історії в 11- му класі вчителя Василя Барарюка. Учні та вчитель розпочали блок “Перебудова в СРСР та Україна”. Вчитель початкових класів Марія Тофан показала урок математики у 3 класі. Вона продемонструвала всі можливості класичного уроку. Молоді вчителі мали можливість прослідкувати всі етапи такого уроку.
Директор школи підбив підсумки фестивалю. Методичний фестиваль довів високий педагогічний рівень наших вчителів. Їх доробки будуть представленні на виставці педагогічних технологій «Зернини досвіду - 2013», яка відбудеться у школі в березні.
Михайло Акатріні, директор
Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів


Моє педагогічне кредо
Моє педагогічне кредо
Моє педагогічне кредо
Моє педагогічне кредо
Моє педагогічне кредо
Моє педагогічне кредо
Моє педагогічне кредо
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (17)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше