» » » Відбулася Обласна координаційна рада з питань протидії торгівлі людьми
Інформація
  • Переглядів: 905
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-02-2013, 16:52
22-02-2013, 16:52

Відбулася Обласна координаційна рада з питань протидії торгівлі людьми

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 22 лютого 2013 року, відбулося засідання Обласної координаційної ради з питань постраждалих від сучасного рабства, які можуть отримати статус та комплексну державну допомогу на Буковині. У засіданні взяли участь: Р.Тищук, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації ; С.Олексійчук, головний спеціаліст управління сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації; Е. Мручковська, голова Чернівецького обласного громадсько-молодіжного об’єднання «Сучасник». Учасниками координаційної ради було обговорено ряд питань, щодо перших спільних напрацювань з реалізації проекту та подальших спільних кроків.
В рамках спільного з Чернівецьким обласним громадським молодіжним об’єднанням «Сучасник» проекту «Поширення національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Координатора проектів ОБСЕ в Україні проведено ряд навчальних та підготовчих заходів щодо визначення та підвищення обізнаності відповідального в Чернівецькій області структурного підрозділу.
У 2013 році є перші офіційні звернення від постраждалих від торгівлі людьми мешканців Чернівецької області до органів місцевої влади за отриманням статусу та комплексною допомогою. Міністерство соціальної політики України розглянуло надіслані пакети документів та підтвердили встановлення статусу особам, постраждалим від торгівлі людьми, які звернулись до Чернівецької обласної державної адміністрації. Це свідчить про те, що органи виконавчої влади на Буковині набирають досвіду реалізації норм, які щойно набули чинності в Україні щодо захисту жертв сучасного рабства.
Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 1991 року понад 120 тисяч українців постраждали від різних форм сучасного рабства.
У 2011 році був прийнятий комплексний Закон України «Про протидію торгівлі людьми», а у 2012 році – Державна цільова програма з протидії торгівлі людьми до 2015 року. Спільно з місцевою громадою в Чернівецькій області заплановано заходи до 2015 року з відповідним фінансуванням з метою інформування населення щодо ризиків та небезпек потрапляння в тенета шахраїв та мисливців за «живим товаром».
Протидія торгівлі людьми була визначена одним з пріоритетів головування України в ОБСЄ у 2013 році та є частиною інших міжнародних зобов’язань.

Відбулася Обласна координаційна рада з питань протидії торгівлі людьми
Відбулася Обласна координаційна рада з питань протидії торгівлі людьми

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше