» » » Шляхи підвищення якості освіти в ЗНЗ Вижницького району
Інформація
  • Переглядів: 2185
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2013, 12:00
21-02-2013, 12:00

Шляхи підвищення якості освіти в ЗНЗ Вижницького району

Категорія: Навігація / Новини

На базі Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка є опорною школою з проблеми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі», 20 лютого 2013 року було проведено семінар заступників директорів з навчальної роботи.
Під час проведення круглого столу були обговорені такі питання:
• Сучасні вимоги щодо організації та проведення методичної роботи в школі (М.В.Гавриш, заступник директора з НВР Банилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів);
• Впровадження ІКТ у навчально-виховний процес, як один із засобів удосконалення фахової майстерності вчителя (Т.П.Мазуряк – директор Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів);
• Соціальні проекти як один із шляхів роботи з обдарованими дітьми (А.В.Щербань, заступник директора з НВР Іспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів);
• Вимоги щодо ведення шкільної документації (О.Ю.Пилип’юк, в.о. директора Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів).
З результатами моніторингу дослідження діяльності методичної служби загальноосвітніх навчальних закладів району присутніх ознайомила О.Т.Дзюрбан, методист відділу освіти, молоді та спорту.
Вчителі, які атестуються в цьому навчальному році і претендують на присвоєння педагогічних звань, провели майстер-клас:
• Використання ІКТ у навчально-виховному процесі (Н.М.Мельничук, вчитель біології Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів).
• Проведення нестандартних уроків у початкових класах (Н.М.Церковнюк, вчитель початкових класі Долішньошепітського НВК).
• Ділове мовлення на уроках української мови, як один із засобів удосконалення індивідуальної роботи з обдарованими учнями (Л.Л.Калинич, директор Вижницької гімназії, вчитель української мови та літератури).
В роботі семінару взяли участь: Тетяна Тирон, заступник голови – начальник відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації; Євгенія Сторожук, завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації;
Тетяна Тирон наголосила, що основним завданням для педагогічних працівників району, сьогодні є покращення системи щодо удосконалення фахової та педагогічної майстерності вчителів і підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Методична робота у ЗНЗ району повинна бути спрямована на створення такої системи роботи з педагогічними кадрами, яка би сприяла перебудові навчально-виховного процесу з урахуванням вимог сьогодення, орієнтувала на розвиток особистості із глибоко усвідомленою громадянською та соціальною позицією. Особливу увагу звернула на результати моніторингу навчальних досягнень учнів з базових навчальних дисциплін, який був проведений відділом освіти, молоді та спорту.
Євгенія Сторожук у своєму виступі акцентувала увагу на виконання проблеми «Удосконалення фахової та педагогічної майстерності вчителя шляхом поширення інноваційних форм і методів в організації та проведення методичної роботи ЗНЗ району» через:
- удосконалення змісту форм навчально-виховного процесу, використовуючи сучасні новітні педагогічні технології;
- проведення роботи над підвищенням якості знань учнів, рівня навчальних досягнень;
- розробку програмного і методичного забезпечення для впровадження інформаційних технологій навчання;
- створення власного іміджу кожного навчального закладу.
Питання, які були порушені на семінарі надзвичайно актуальні. Учасники семінару розробили і прийняли відповідні рекомендації, які би сприяли вирішенню проблем удосконалення шкільної освіти на засадах компетентнісно-орієнтованого підходу.

Шляхи підвищення якості освіти в ЗНЗ Вижницького району
Шляхи підвищення якості освіти в ЗНЗ Вижницького району
Шляхи підвищення якості освіти в ЗНЗ Вижницького району
Шляхи підвищення якості освіти в ЗНЗ Вижницького району
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше