Інформація
  • Переглядів: 1407
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-02-2013, 16:55
19-02-2013, 16:55

Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

19 лютого у Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості, присвячені випуску бакалаврів фармації.
Випускників привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також вручив дипломи випускникам. “Щиро вітаю вас зі святом. Сьогодні ви отримали дипломи бакалавра – це перший етап вашого професійного сходження, адже більшість із вас продовжить навчання для здобуття повної вищої фармацевтичної освіти,” – наголосив у вітальному слові Тарас Миколайович.
До слів вітання долучилися Гельфан Акжигітов, начальник відділу фармацевтичного супроводу ОКУ інформаційно-аналітичного центру головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації, доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи БДМУ, професор Ігор Заморський, голова державної кваліфікаційної комісії, завідувач кафедри фармакології БДМУ, доцент Петро Присяжнюк, декан фармацевтичного факультету.
Від імені студентів випускників та їх батьків привітала Катерина Віщук, студентський декан фармацевтичного факультету, музичне вітання присутнім подарувала Христина Мудрак. Також прозвучали вітання та слова вдячності викладачам від випускників в особі цьогорічної випускниці – Юлії Загарюк.
До слова, підготовку бакалаврів фармації в університеті розпочато у 2005 році. Всього за цей час підготовлено та видано дипломи з присвоєнням кваліфікації бакалаврів фармації 160 випускникам за заочною формою навчання, 87 з яких продовжили навчання та здобули повну вищу фармацевтичну освіту з присвоєнням кваліфікації провізора. Зазначимо, що Буковинський державний медичний університет один із небагатьох вищих медичних навчальних закладів, де зреалізована програма ступеневої фармацевтичної освіти. Також вагомим фактором при виборі професії для абітурієнтів є те, що на сьогодні за статистичними даними, існує дефіцит фармацевтичних кадрів, оскільки на одне робоче місце претендує лише один фахівець. Отже, випускники фармацевтичного факультету стовідсотково забезпечені першим місцем роботи. Зауважимо, що фармацевтичний факультет БДМУ користується популярністю в абітурієнтів не тільки Чернівецької, але й інших областей України.

Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи
Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи
Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи
Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи
Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи
Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи
Бакалаври фармації БДМУ отримали дипломи
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше