• Дата: 18-02-2013, 12:33
18-02-2013, 12:33

68 обласна спартакіада школярів з волейболу серед юнаків

Категорія: Навігація / Новини

15 лютого 2013 року відбулись фінальні змагання з волейболу серед юнаків в залік 68 обласної спартакіади школярів.
Переможцями попередніх змагань стали учні Новоселицького, Герцаївського, Кельменецького та Кіцманського районів. Першими на майданчик вийшли школярі Новоселицького та Герцаївського районів. В напруженій боротьбі перемогли новосельчани.
Вдало провели змагання волейболісти Кіцманського району, які були кращими у змаганнях з командами Кельменецького та Герцаївського районів, які у підсумку стали чемпіонами змагань.
За друге місце точилась вперта боротьба між Кельменецькими та Новоселицькими командами. Перемогу отримали новоселицькі школярі. Третє і четверте місця посіли відповідно учні Кельменецького та Герцаївського районів.
Кубки та дипломи переможцям вручили заступник директора Департаменту – начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації А.Ф.Швець, заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту Б.І.Вітовський та начальник обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОНмолодьспорту України К.К.Жукотинський.