Інформація
  • Переглядів: 1151
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-02-2013, 17:19
13-02-2013, 17:19

Проведено правоосвітню лекцію-диспут

Категорія: Навігація / Новини

12 лютого 2013 року в Чернівецькому педагогічному коледжі ЧНУ ім.Ю.Федьковича проведено правоосвітню лекцію-диспут «Почни боротьбу із корупцією з себе. Знання допомагають у подоланні корупції».
У заході взяли участь: Юрій Манастирський, головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації; Іван Семенюк, методист науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО; Галина Курко, викладач правознавства педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича, учні II курсу коледжу.
Під час проведення диспуту його учасники обговорили історію виникнення корупції, з часів Стародавнього Єгипту до наших днів. Багато уваги у виступах відводилося висвітленню причин, що спонукають громадян до скоєння протиправних вчинків.
Обговорили учасники зібрання законодавство України щодо запобігання і протидії корупції, відповідність його європейським стандартам. Ознайомились другокурсники з успішним досвідом боротьби з корупцією в Сінгапурі та країнах Західної Європи.
Одним із прикладів позитивної протидії корупції учні коледжу вважають запровадження зовнішнього незалежного оцінювання під час вступної кампанії до ВНЗ. Ті, хто в цьому році буде здавати ЗНО, зізнаються в тому, що для успішної його здачі їм доводиться займатись додатково. І діти, і викладач хотіли б, щоб завдання, котрі вони будуть виконувати на ЗНО були видані окремим збірником, за яким б вони могли готуватись самостійно. Учні готові опрацювати двадцять варіантів завдань і навіть більше, але тих, які будуть на ЗНО. На жаль, з досвіду їхніх попередників вони знають, що готуючись за одними завданнями, під час здачі ЗНО дуже часто доводиться виконувати інші.
Підсумовуючи почуте, учасники заходу прийшли до висновку, що боротьбу з корупцією кожен повинен починати з себе.
Проведена лекція-диспут показала зацікавленість педагогічних працівників, старшокласників у подальшому проведенні таких заходів.

Проведено правоосвітню лекцію-диспут
Проведено правоосвітню лекцію-диспут
Проведено правоосвітню лекцію-диспут

center]Проведено правоосвітню лекцію-диспут[/center]скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше