Інформація
  • Переглядів: 3470
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-02-2013, 10:11
13-02-2013, 10:11

Захисти себе від ВІЛ

Категорія: Навігація / Новини

Здоров’я – поняття багатопланове, це не лише відсутність хвороб, але й високий рівень, пристосування, благополуччя, комфортне психологічне самопочуття, толерантні соціальні відносини. На сучасному етапі виділяються такі складові здоров’я людини: духовне, соціальне, психологічне, інтелектуальне, емоційне, фізичне й особисте. Всі аспекти здоров’я людини однаково важливі й розглядаються у взаємозв’язку. Навчання здоровому образу життя є системним і сприяє гармонійному розвитку психофізичних здібностей учнів. Воно не зводиться до періодичного спрямування на усвідомлення здорового способу життя як цінності учнівського колективу.
Наша школа являється базовим навчальним закладом для впровадження стандартів якості превентивної освіти у Глибоцькому районі. Викладання предмета «Основи здоров’я» і тренінгового курсу «Захисти себе від ВІЛ» («Школа проти СНІДу») ведеться за програмою Т.В.Воронцової, В.С.Пономаренко «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу». Вчителя школи розуміють важливість роботи у цьому напрямку. Головне завдання цього курсу полягає у тому, щоб досягти позитивних змін у знаннях, ставленнях, намірах, уміннях і навичках, які зменшують уразливість учнів в умовах епідемії ВІЛ/СНІДу. У школі визначені учителя відповідальні за впровадження стандартів, так у початкової школи – Марія Топало, середній школі Зіна Лазареску, у старший школі Марія Возняк. Куратором у школі призначена вчителька біології та основ здоров’я Маряна Горечка. Зазначимо, що ці проекти можливі за підтримки Європейського Союзу і Глобального фонду.
На виконання програми з навчального курсу (тренінг-курсу) «Формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу» з учнями школи було проведено тренінг «Джерела допомоги для молоді». На цьому тренінгу учні переглянули фільм про шляхи зараження ВІЛ, та повторили всю інформаціє яку вони знають про це захворювання. Виготовили постери з порадами для учнів: як поводити себе у разі, якщо вони познайомляться з ВІЛ інфікованою людиною або якщо хтось з друзів заразиться, узнали адреси клінік для молоді та номера телефону довіри. Також на цьому тренінгу учні вчились, як давати кваліфікаційні поради з проблем профілактики ВІЛ/СНІДу, ознайомились з принципами тестування на ВІЛ інфекцію, вкотре оцінили рівень своєї відповідальності за власне здоров’я.
Слід зазначити, що на заняттях учні постійно звертають увагу на ведення здорового способу життя, адже це є най головним завданням кожної людини. Всі учні володіють значною інформацією про ВІЛ, СНІД, ІПСШ і навіть у своєму повсякденному житті дотримуються правил здорового способу життя.
Мар’яна Горечка,
вчитель біології
Багринівської ЗОШ І-ІІІ ст., Глибоцького р-ну


Захисти себе від ВІЛ
Захисти себе від ВІЛ
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше