» » » «У навчальних закладах краю повинен побутувати дух уроку»
Інформація
  • Переглядів: 1215
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-02-2013, 12:59
4-02-2013, 12:59

«У навчальних закладах краю повинен побутувати дух уроку»

Категорія: Навігація / Новини

Підкреслив сьогодні, під час щопонеділкової апаратної наради, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер.
Михайло Йозефович переконаний, що основну частину навчального матеріалу учні повинні засвоювати під час уроків. «Мова не йде про відсутність підготовки учня до уроку, а про надмірне завантаження школярів домашнім завданням», – зауважив директор Департаменту.
Минулого тижня відбулися крайові збори керівників навчальних закладів краю, які, як зазначив Михайло Бауер, пройшли на високому рівні. Він також підкреслив, що всім відповідальним працівникам Департаменту необхідно розробити заходи щодо удосконалення роботи з підвищення якості знань школярів.
«Одна із головних задач – рекомендувати директорам загальноосвітніх навчальних закладів запровадити годину читання улюбленої книги. Адже варто констатувати, що сьогодні рівень читабельності серед школярів, учнівської молоді – дуже низький. Наступна задача – запровадити основи каліграфічного письма. Хочу наголосити, що ми нікого нічого не заставляємо, ми лише рекомендуємо вжити заходів щодо покращення рівня знань», – відзначив Михайло Йозефович.
Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту висловив думку, що крайові збори – це принциповий захід під час якого обговорюються важливі питання. Крайові збори мають змусити замислитися всіх освітян над тим, що якість знань учнів на Буковині повинна стати кращою.
Під час апаратної наради розглядалося питання «Про проведення ІІІ етапу олімпіад з: трудового навчання (01-02.02.2013); інформатики (02-03.02.2013); хімії (02-03.02.2013); української мови і літератури (02.02.2013); української мови і літератури у ЗНЗ з румунською мовою навчання (02.02.2013); світової літератури (03.02.2013)», доповідав директор інституту післядипломної педагогічної освіти Григорій Білянін.
Стосовно даного питання Михайло Бауер підкреслив, що: «Необхідно вилучити факт користування учасниками олімпіад шпаргалками. Адже під час проведення вже цьогорічного ІІІ етапу – виявлено чимало порушень такого типу. У разі виявлення в учня шпаргалки – учасник повинен покинути олімпіаду.
Важливо й те, що кожен хто причетний до організації проведення олімпіад повинен пам’ятати про свої права та обов’язки і при жодних умовах не має права порушувати Положення про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад». У даному контексті Михайло Йозефович також зауважив, що всю відповідальність за проведення, написання, результати олімпіади несе Департамент освіти і науки, молоді та спорту. А також він підкреслив, що необхідно терміново розпочинати підготовку до ІV етапу Всеукраїнських олімпіад.
«Про підготовку до Всеукраїнського конкурсу Вчитель року» доповідала заступник директора Департаменту Любов Тарангул.
За словами Любов Миколаївни, цього року конкурс буде відбуватися у таких номінаціях: «Французька мова», «Інформатика», «Фізика», «Російська мова», «Музичне мистецтво». Конкурс буде відбуватися у 2 тури: заочний та очний, з 17 по 22 лютого 2013 року.
У ході апаратної наради розглядалися питання «Про хід виконання Регіональної програми розвитку професійно-технічної освіти у Чернівецькій області на 2012-2015 роки»(додається: pro-programu-na-aparatnu-2.doc [ b] (cкачувань: 24)), доповідала начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації Олена Пономаренко та питання «Про підсумки роботи по галузі «Спорт» за 2012 рік», доповідав заступник директора – начальник управління фізичної культури та спорту Анатолій Швець.
За результатами наради Михайло Бауер дав доручення відповідальним працівникам.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Серпень 2019 (71)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (136)
Травень 2019 (196)
Квітень 2019 (138)
Березень 2019 (206)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше