Інформація
  • Переглядів: 1322
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-01-2013, 07:51
30-01-2013, 07:51

Відбувся Кубок України з лижного туризму

Категорія: Навігація / Новини

24-28 січня 2013 року в селі Буковець Івано-Франківської області відбувся Кубок України з лижного туризму. Чернівецьку область представляла команда педагогів та вихованців Глибоцького ЦТКСЕУМ. У перший день змагань учасники виступали на особистій дистанції «Смуга перешкод». Загальний командний результат зараховувався за сумою результатів трьох чоловіків та однієї дівчини. Слід відзначити виступ Наталії Шелепюк, яка посіла третє місце серед жінок і їй не вистачило всього однієї хвилини, щоб виконати норматив «Кандидата в майстри спорту України».
Другого дня спортсмени змагались на довгій дистанції «Лижний маршрут», протяжністю близько 10 кілометрів. Перша половина дистанції була насичена технічними етапами і пролягала від Буковецького перевалу до гори Ігрець, на висоті близько 1300 м. Під вершиною гори учасники проходили лижні етапи, такі як подолання лавинонебезпечного схилу, спуск «драбинкою», підйом «зиг-загом». На спуску до фінішу команді необхідно було пройти ще два етапи з умовно потерпілим. Спочатку спустити його з крутого схилу, а потім транспортувати на нартах. І протягом всієї дистанції необхідно було орієнтуватись по карті. Через прикру помилку на етапі орієнтування наша команда втратила третє місце і задовільнилась тільки четвертою сходинкою.
Завершувала програму змагань командна дистанція «Смуга перешкод». Дана дистанція включала багато елементів рятувальних робіт. Команді необхідно було підняти умовно потерпілого з глибокого яру, переправити його по колоді через річку і спустити в нартах по сніжному схилу, при цьому проїжджаючи через суддівські ворота. Єдиною командою, яка не заробила жодного штрафного балу, була команда Чернівецької області. Нажаль, чисте проходження технічних етапів не дало змоги претендувати на призи і вкотре наша команда зупинилась за крок до п’єдесталу. За сумою трьох дистанцій команда Чернівецької області також стала четвертою, пропустивши вперед тільки лідерів лижного туризму України команди Волинської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.
Загалом виступ нашої команди можна розцінювати як вдалий, оскільки це був тільки один із етапів її підготовки до перших міжнародних змагань з лижного туризму, які відбудуться в середині лютого на території Сумської області.

Відбувся Кубок України з лижного туризму
Відбувся Кубок України з лижного туризму
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше