» » » Виїзний семінар-практикум керівників гуртків Глибоччини
Інформація
  • Переглядів: 1388
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-01-2013, 07:45
30-01-2013, 07:45

Виїзний семінар-практикум керівників гуртків Глибоччини

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

З 18 по 20 січня 2013 року в селі Поляниця Івано-Франківської області був проведений виїзний семінар-практикум керівників гуртків Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді на тему «Організація подорожей з дитячими групами в зимових умовах».
Учасники семінару прослухали лекції на теми: «Перша долікарська допомога в походах», «Лавинна небезпека в Українських Карпатах» та «Суддівство змагань з пішохідного туризму».
У планах семінару було проходження категорійного перевалу за маршрутом с.Поляниця – г.Синяк – г.Малий Горган – т/к «Буковель», проте несприятливі погодні умови і лавинна небезпека на схилах гори Малий Горган, зумовили зміну маршруту. Піднявшись до полонини Хом’яків, керівник семінару вирішив спростити маршрут і зробити сходження на гору Хом’як (1542 м). Пройшовши зону лісу, де стежка була ще натоптаною, група увійшла в зону альпійської сосни та каміння, де їй довелось прокладати стежку самостійно. Глибокий сніг (місцями до поясу) та стрімкі лавинонебезпечні схили зробили підйом на вершину справжнім випробуванням на міцність. Як для молодих керівників гуртків, так і для вже досвідчених туристів-педагогів довелось прикласти максимум зусиль, щоб вийти на вершину гори, де встановлена статуя Діви Марії. Назад, до села, учасники семінару повернулись тим же шляхом, вже по протоптаній ними стежці.
У день виїзду група відвідала туркомплекс «Буковель» та здійснила екскурсію по місту Яремче. Всі учасники залишились задоволеними проведенням семінару і запропонували зробити його традиційним. Отож, наступні виїзні семінари-практикуми для керівників гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ вже плануються з виїздом у печеру Млинки та зі сплавом по річці Черемош.

Виїзний семінар-практикум керівників гуртків Глибоччини
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше