Інформація
  • Переглядів: 1674
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-01-2013, 08:27
18-01-2013, 08:27

“Відлуння Різдва” в БДМУ

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Приємна мистецька подія 17 січня відбулася в палаці “Академічний” –благодійний духовний концерт “Відлуння Різдва”. Організатором концерту виступив Буковинський державний медичний університет. Всі кошти, які були зібрані від продажу квитків (23 тисячі гривень), передані вихованцям будинку-інтернату села Магала.
Для глядачів колядували та щедрували учасники камерного хору “Чернівці” Чернівецької обласної філармонії, церковні хори, Народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Трембіта”, вокальний ансамбль “Букмед”.
Артисти студентського театру БДМУ підготували для глядачів зворушливі театральні композиції: пролог про народження Ісуса Хреста, Божі заповіді й 7 смертних гріхів.
“Одним із пріоритетних напрямків виховної роботи Буковинського державного медичного університету є проведення благодійних акцій та участь у волонтерському русі. Лише в період новорічних свят співробітниками кафедр разом із студентами було організовано дванадцять благодійних акцій. Загалом же за 2012 рік в університеті проведено більше 40 подібних заходів.
Сьогоднішній концерт є своєрідним підсумком новорічних благодійних акцій БДМУ. Відрадно, що наші студенти – майбутні медики – усвідомлюють виняткову роль благодійності та показують гарний приклад для наслідування своїм колегам. Принагідно висловлюю щиру вдячність учасникам концерту, викладачам, студентам та всім, хто долучився до цієї доброї справи,” – зауважив професор Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету.
Зазначимо, що за сприяння ректорату, концерт на безкоштовній основі відвідали учні Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 та мешканці Чернівецького геріатричного пансіонату.
До акції долучилися також викладачі та студенти Чернівецького медичного коледжу, Чернівецького вищого комерційного училища, приватні підприємці, громадськість міста та області. Загалом концерт відвідало більше 600 осіб.
Прес-служба БДМУ


“Відлуння Різдва” в БДМУ
“Відлуння Різдва” в БДМУ
“Відлуння Різдва” в БДМУ
“Відлуння Різдва” в БДМУ
“Відлуння Різдва” в БДМУ
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше