» » » Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освіти
Інформація
  • Переглядів: 1788
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-01-2013, 08:04
17-01-2013, 08:04

Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освіти

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 17 січня 2013 року, Михайло Бауер, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, у рамках курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти, провів лекцію для директорів шкіл природничо-математичного напрямку на тему «Актуальні проблеми управління освітою».
На думку Михайла Йозефовича, основним завданням над яким повинен працювати керівник навчального закладу, педагогічний колектив та учні це – формування іміджевої політики закладу. «Навчальний заклад повинен мати свої атрибути, які вирізнятимуть його з-поміж інших: шкільна форма, гімн, символіка тощо. Та основним та найголовнішим показником для підняття рейтингу закладу залишається якісний показник освіти, знань, які повинен засвоїти учень», – наголосив Михайло Бауер та додав, що 31 січня 2013 року відбудуться Крайові збори керівників закладів освіти Чернівецької області присвячені якості освіти.
Продовжуючи тематику лекції, директор Департаменту вказав на обов’язкову та серйозну співпрацю з батьками, особливо під час вибору профільного навчання у старших класах й практичного освоєння тих або інших профільних предметів учнем.
«Художня самодіяльність – це ще один фактор, який піднімає престиж навчального закладу. Творчі колективи мають стати «візитками», за якими заклад впізнаватимуть та визнаватимуть.
І, звичайно, постійно повинна здійснюватися науково-експериментальна робота закладу. Потрібно залучати до навчального процесу науковців, визначних людей, які ділитимуться досвідом роботи.
Не останнє місце відіграє роль громадських організацій, особливо у під час виховної роботи. Що, в свою чергу, розвиватиме в учнів почуття патріотизму естетики, толерантності тощо», – зауважив Михайло Бауер.
«Засвоєння матеріалу – головна мета та результат проведеного уроку. Для того, щоб досягти даної мети, учитель повинен якісно та продуктивно провести урок. Тому, на мою думку, у закладах повинен діяти внутрішкільний контроль. Учитель повинен готуватися до уроку, а директор, у свою чергу, об’єктивно оцінювати його: робити висновки та висловлювати пропозиції», – підсумував директор Департаменту.
Також під час лекції досвідом роботи, як керівника закладу, поділився Петро Гановський, директор Клішковецької гімназії Хотинського району.
Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освіти Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освіти Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освіти Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освіти Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освіти Михайло Бауер: Ми повинні працювати над якістю освітискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше